Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızlarla buluşmalarınızda neler yapıyorsunuz?

Merhaba
Kızlarla buluşmalarınızda neler yapıyorsunuz? Nasıl aktivitelere katılıyorsunuz? Sadece kahve için dağılıyor musunuz yoksa?

Mesela son 3 buuluşmanızda neler yaptığınızı anlatırsanız çok sevinirim.

Kanka kahve içme oturma olayına karşıyım. Kızla 40 dk oturup kahve içip ne hakkında konuşabilirsin ?
En son, bowling, bilardo, go-cart gibi yerlede takıldık.
Kaybeden hesabı ödüyordu. ( HEP BEN KAZANIYORUM. )

Biraderim , anlatırdım da forumu kapatırlar.
Şaka bir tarafa , aktivite olarak saatlerce bir mekanda oturmak dışında her şeyi yapabilirsin.
Kaç yaşındasın bilmiyorum ancak ben liseye giderken aklıma hiç bir şey gelmezse kızın elinden tutup hadi gel kaybolalım diyerek rastgele bir yerlere gidiyordum.
Ben lise çağlarını çoktan geçtim ne diyon sen amk !!??! diyorsan onu örnek vermek için demiştim.
Şu zamanlarda çok fazla Antalya'ya gidiyorum , gideceğim bir hafta önceden belliyse ; bir gün önceden kızı arıyorum yarın hazır ol 2 gün eve girmeyeceksin diyorum , onuda alıp öyle gidiyorum.
Veya misal veriyorum canım balık çekti , arıyorum hazırlan gidiyoruz diyorum , kızla balık yemeye gidiyorum.
Tatile gidiyorum , farklı şehirlere gidiyorum , yüzmeye gidiyorum , konsere gidiyorum , bilardo oynamaya gidiyorum , film izlemeye gidiyorum ,
eve içmeye gidiyorum , yürüyüşe gidiyorum...
Daha saymaya kalksan yüzlere şey yazarsın bu listeye.
Ancak işin mantığı çok zor değil , kızlar zaten kız oldukları için çok özgür yetiştirilmiyorlar.
Hayatlarında ki en heyecanlı aktivite bir mekanda arkadaşlarıyla oturup ayşenin ne kadar kaşar bir kız olduğunu konuşmak.
O yüzden kızlarla kız arkadaşıymış gibi bir mekanda saatlerce oturmak yerine hareket halinde olduğun şeyler yap , illa bir mekanda olacaksan da
o mekan bir kafe olmasın , kendi evin olsun ki ; aktivite yapabil ;)

en son ilk kez dışarı çağırdığımda kafeye götürdüm, 10 15 dakika geçtikten sonra ben sıkıldım aq deyip parka götürdüm

sonra parkta ağaç dibinde normal normal otururken birden kolundan tutup dizime yatırıp saçını felan okşamaya başladım kız ne olduğunu anlayamadan daha yakınlaşmadan felan direkt şefkati ilgiyi dayayınca bi afalladı

ordan da masa tenisi oynamaya götürüp biraz yordum kızı

yani kanka bence ne yaptığından çok önemli olan şey gün içinde birden fazla ortama girip birden fazla farklı duyguyu yaşatabilmek, çoklu ortam teorisi diye geçiyodu galiba bu muhabbet - 5, 6 kere denedim daha ters tepmedi

Dostum merhaba
Kendimden örnek vermek gerekirse (kafe dışında)

basketbolcu olduğum için kendileri de genelde basketi sevdiği veya havalı bulduğu için sahaya gidiyoruz
sahile beraber koşuya çıkıyoruz
bisikletle ilçeden ilçeye dolaşıyoruz
sinemaya gidiyoruz ya da eve getiriyoruz :)
beraber kütüphane tarzı yerlere gidip ders çalışıyoruz
beraber spor salonuna gidiyoruz
Yukarıda arkadaşın yazdığı gibi Go kart vb yerlere gidiyoruz.
Güzel bir yemeğe çıkıyoruz.
Onun köpeği var onu falan temizliyoruz veya gezdiriyoruz
Beraber şehirleri gezip kültürünü yemeklerini falan tadıyoruz öğreniyoruz da , dostum benim verdiğim örnekler sanırım biraz absürt oldu çünkü eğer kız arkadaşın hareket etmeyi , yürümeyi falan sevmeyen bir tipse bu dediklerimin çoğu boş gelir ben şahsen bunların hepsinden zevk alan biriyim kafamız da birçoğuyla örtüşüyor örtüşmese bile bir iki kere gelmeleri için ikna ediyorum üçüncüye onlar çağırabiliyor tabi kimisi hiç gelmiyor kişidien kişiye değişebilecek bir durum. Açıkçası benim aktiviteler böyle geçiyor. İnşallah az çok kafanda bir şeyler canlandırabilmişimdir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8