Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızlarla konuşamamak

gıza gidiyorsun çıkta muz muz diye bağır oluyor kardeşim (dalgasınada) bu avanakların hayal gücü bile yok, reziller abilirinden duyuyorlar okuyorlar yeni başlayan birisine yok şöyle yok böyle icrate gelince fısssss.Kuşçubaşı var biliyorsundur atarlı giderli belki adamın mizacı böyle ama adam doğru söylese bile bok atmaya çalışıyorlar.Kardeşim foruma bir bak kitaplara bir bak sonrada nerden başlayım diye sormazdın.Büyük ihtimal gaz istiyorsun ya da yok abi olmaz modundasın yaaaa da malı almayıp alacakmış müşteri tipisindir.Bu forum ölmüş lan küfürler havada herkes bi dik burunlu ben iyi bilirim kafasında yani kısacası sağlam kişilerin yazılırını bul kitabını oku pratiğini yap çık.Set raporu yazsan bile yok şöyle yok böyle gerek bile yok.Yazılarıma bakıyorumda sosyal robot konusu hakkında bir tane bile adam akıllı yazım yok benimkinide okuma kardeşim işini yarayanı oku

konuşurken heyecanlanıyorsan o duyguyu bastırma sal gitsin heyecanlı şekilde konuş gerekirse elin ayağın götüne girsin heyecandan ama duyguyu bastırma sal, bu şekilde gitgide bu duyguya alışacaksın. Sana tavsiyem bunun gibi kendini rahatsız olduğun durumlara sok ve alışmaya çalış herşey pratik

Knk aynı sorun bendede vardı 5 ay öncesine kadar aynı bu şekilde foruma yazdım ve bana atılan 1-2 video ve yazıyı okudum aslında bizim gibi insanların acaba birşey dersem küçük duruma düşermiyim acaba gülerlermi ulan bir şey desemmi gibi sözde küçük ama normalde çok büyük bir sorunu var bak ben sana bununla alakalı 1-2 egzersiz veriyim dene mesela sigara kullaniyorsan yoldan geçen kızlardan çakmak iste saati sor adres tarifi iste onlarla iletişime geç mesela git gratise orda çalışan insanlarla ya sevgilime hediye alıcam acaba ne alsam diye konuş yani sosyalleş brom dene sadece korkma eğer konuşmadan önce karninda bir ağrı oluyorsa kalbin hızlı atıyorsa kendine tek demen gereken şey sakin ol onlarda insan ve seni yemezler sadece 1 çakmak istiyicem bukadar

Bundan 1 yıl önceki ben.
Her neyse her problemin bir çözümü vardır.

Öncelikle sana kitap okumanı tavsiye ederim kardeşim. Belgesel izle, kaliteli filmler izle.

Sosyal çevreni genişlet tek tip, tür arkadaş çevren olmasın.

Kendine hobi edin, bir spor dalına yoğunlaş.

Bunları uygularsan değişim kaçınılmaz.
Hadi eyvallah!!!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8