Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızlarla Nasıl Mesajlaşılmalı ? Temel Bilgiler #zerotohero

Öncelikle selam dostlar kendi notlarımdan aldıgım bilgileri açıklayalarak burda paylaşma kararı aldım. okumaya üşeniyorum bazen buraya yazıp gelen geri dönüşlere cevaplarsam hem benim için hem de bu işlere yeni başlayanlara faydam olur..

Öncelikle şunu anlamanızı istiyorum. Bu işlere üşenenler veya dertsiz başıma dert alamam. "boşver kızı ben işime bakarım 31'imi çeker. ilerde bi kız çıkar karşıma evlenirim". Diye düşünüyorsan çok fena yanılıyorsun. Tamam önemli işlerin olabilir iş ayrı bu olaylar ayrı. Her ikisine de zaman bulmalısınız. Bence hayat felsefemiz her şeyden biraz biraz olmalı. *Ufak bi nottan sonra konumuza geçelim.

Bu söylediklerim durumdan duruma farklılık gösterebilir. Örneğin : İnstagramda size ilk istek atan kızla, sınıf grubunuzdaki bir numaraya açılış yapmanız çok farklı olmalı.
Size direkt şunu yazın diyemem diyende yalan söylüyordur;

*İlk Mesaj çok önemli siz bir kızı etkilemeyi ilerletmeyi s*ks yapmayı istiyorsunuz bunun farkında olun. Yakın arkadaşınızla konuştuğunuz gibi konuşmamalısınız.

• Slm, Selamm , Naber, Napiyon, Napiyosun, Meraba bayan, Merhaba, İlk mesajınız bunlar olmamalı. (bunlar bilinen bilgiler farkındayım ama devam edin okumaya)
  • Direkt konuya dalın soru ile açılış yapın.
Örneğin "Bu gün gelemedim derse notlarını atabilirmisin ". Bu soruya cevabı "ben de gitmedim, vb" olumsuz cevap verirse "a neden gitmedin ?, veya "üzdü halbuki senin yazın güzeldi, okunaklıydı" . muhtemelen nerden gördüğünü sorucak "merak etme ben her şeyin farkındayım" tarzında konuşmalar geçebilir. burda her olasılıgı yazamam. kızın 1 tepkisine 5 - 6 satır konuşmayı uzatabilirsiniz bu bir örnekti sadece.

• Sadece Smurk Gülüş Emojisini Kullan :sneaky: (taylanuaa <3 imissu)
Selam :sneaky: falan yok yani yanlış anlama sadece flört ettiğin zaman kullanmalısın.
Yukardaki örnekte kullanabilirsin "merak etme ben her şeyin farkındayım:sneaky:" yinede başlarda kullanmasan daha iyi olur. bilmiyorum bana cringe geliyor.

• İlk Mesajı attın 10 dk sonra baktın cevap yok kapat wifi'ni daha önemli işlerini hallet gece 10 11 gibi aç cevapla peki bunu neden yapıyoruz.
Çoğu insanlar gibi kızlarda gece 10 11 12 gibi alırlar telefonlarını yatağa geçerler. Geç cevap verme lüksleri olamaz. Eğer hala geç kısa cevap veriyorsa bu olumsuz bi işaret olabilir üzgünüm.
  • Üstüne gitme be chill Yukarda anlattığim gibi gelip gidip telefonu kontrol etmene gerek yok. hızlı davranma, çok düşünme
O kadar önemli bir şey yapmadın bunu unutma alt tarafı bir kız , bir mesaj.
  • Samiyiyet arttıktan sonra baktınız kız konuşmayı uzatıyor güldürüyorsun. Bi kaç tane neg atabilirsin ama dozunda.
  • En basit örneği ; "aynen aynen kesinn" kızın ciddi dediği bir şeyle alay edebilirsin. Eğlenmene bak onu da kendini de eğlendir

• Her Saçma Sorusunu Cevaplama
Bu gün ne yaptın dediğinde sabahtan başlayıp her şeyini anlatma. "her zamanki gibi, normal, hiiç öyle falan yazmamalısın." meşgül görünmen lazım hatta görünme öyle ol !

Son olarak ;
Çok fazla mesajlaşma ! Kızlarla çok fazla mesajlaşırsan kızın aklında "ulan bu cocugun baska işi yok mu başka konuştuğu yok mu anca bana yazıyor" şeklinde bi düşünce olabilir. böyle bir düşünce olursa şansın baya düşer dostum.

Dediğim gibi bunlar temel bilgiler. yani fazla da bi olayı yok mesajlaşmanın inanın bu instagramda paket satan yok sevgili olma garantili mesajlaşma teknikleri falan hepsi uydurma zaten forumda bunlara inanan yokturda alfalojiye çok ziyaretci geliyor onlar için söylemiş olayım. paranızı boşa harcamayin hot'a yatırın

Son düzenleme:
kesin sınırlar çizilecek önemli bir konu değil bu, ki çizsen bile uymak için ruh hastası olman lazım. istediği kadar taktik alsın, tecrübesiz adam art arda sayısız hata yapacak. çektiği acılar hamurunu yoğurup ona doğruları gösterecek.

mesajlaşma yalnızca mesajlaşmayı en kısa sürede bitirip yan yana gelmek için bir araçtır, fazlası olduğunu sandığında kelleni giyotinin altına uzatıp friendzone'a park edersin. friendzone diye bir şey de yok gerçi, çekiciliğini tamamen yitirirsin.

bolca deneyin, son görülmenizle mavi tikinizi de kapatın. aslında kapatmasanız da olur, herkes aynı olmak zorunda değil. ben ne zaman ne yaptığımın bilinmesinden hoşlanmıyorum. muhabbet konularını sanalda harcayıp reelde zurna gibi konuşacak bir şeyinizin kalmamasını da hayatınızda bir defa yaşayın. aynı hatayı iki defa yapmanın aptallık olduğunu da unutmayıverin.

SONRADAN GELEN ÖNEMLİ NOT: Otchiwa'm text game'de çok iyidir.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8