Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Film Klass-Sınıf (2007)

Merhabalar bu film gariptir, hayatınızdan bazı kesitler bulabileceğinize eminim.

Film de Joosep diye bir çocuk var sınıftakiler tarafından ezilmektedir ve bu duruma kayıtsız kalamayan Kaspar, Joosep in safına katılır, fakat bu katılma onun için iyi sonuçlar mı kötü sonuçlar mı doğuracak film de göreceğiz.

Sizin istediğiniz şekilde anlatmam gerekirse hani diyorsunuz ya '' başta ezik olan ama sonra ortalığın anasını s*ken '' heh o türden film olabilir bu. :)

EmnMMq.jpg

Trailer ;

Filmin incelemesini yaptım. Kurgu biraz zayıf geldi bana. Fakat senaryo mükemmel denilebilecek kadar güzel. Filmin kameramanları gözümde birer sanatçıya dönüştüler doğrusu. İnsana bir şeyler katması muhtemel,güzel bir film. Konu için teşekkürler

Gerçek bir olaydan alıntı bu film; Columbine Lisesi Katliamı.

Adam 1,5 saat eziyet çekiyo son 5 dk hepsini öldürüyo olay bu. Fazla bir şey beklemeyin filmden. Olan kaspara oldu :(

Filmi biraz önce bitirdim, 2007 de vizyona girmiş bir film olduğunu varsayarsak bayağı güzeldi, sınıfın bu duruma nasıl geldiğini de anlatsaydı daha iyi olurdu.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8