Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

KONFOR ALANININ DIŞINA ÇIK !

Yaz ayında işe girip çalışmak konfor alanının dışına çıkmaktır.Spor yapmaya başlamak konfor alanının dışına çıkmaktır.Bir kızı yemeğe çıkarmak konfor alanının dışına çıkmaktır.Arkadaşların Youtube'da amaçsızca dolaşırken yazılım öğrenmek adına saatlerce Udemy'de durmak konfor alanının dışına çıkmaktır.Kitap okurken gereken yerleri not alıp günlük hayatına bunu yedirmeye çalışmak(Örneğin İki Dirhem Bir Çekirdek kitabında yer alan atasözü ve deyimlerin çoğunu kendi kendime tekrarlaya tekrarlaya rutinim haline getirdim ve günlük konuşma dilimde küfürlerin yerine geçirdim -bu deyimlerin çoğu da unutulmuş deyimlerden oluşuyor.) konfor alanının dışına çıkmaktır.İngilizce dizileri altyazısız izlemeye çalışmak konfor alanının dışına çıkmaktır.Öğrenci kulüplerinde kendini yeni insanlara ifade etmeye, tanıtmaya ve onları okumaya çalışmak konfor alanınının dışına çıkmaktır.Bu yaptıklarımı da 2 seçeneğimin olduğu durumlarda seçtim.Ya yatacaktım ya da yapacaktım.Sonuçta yaptım ve mutluyum
Taşağına kurban

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8