Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Konu açmanın önemi

Merhaba beyler. Film izleyecektim fakat bunu paylaşmayı çok fazla istiyordum.
Ben bu forum da belki de en fazla konu açmış kişi olarak kendimi varsayıyorum. Emin değilim fakat oldukça fazla yazdığımı biliyorum.
Zaten hazır cevap olma, bir fikir için her türlü cevabım olmayı da; çok fazla yazmaya borçluyum.
Yazmak bana çok şey kattı.

İlk başlar da yazmaya başlarken her zaman klişe yazılar yazıyordum. Oradan buradan öğrendiklerimle geçiniyordum. Fakat ilk başlangıçlar her zaman böyle olmaz mı dostlarım?
Bazılarınız düşünüyor olabilir; ya bok gibi yazacağım rezil olacağım.
Ya bin kere paylaşılmıştır zaten bu.
Asla böyle düşünmeyin !
Siz ne kadar çok yazarsanız o kadar çok kendinizi geliştirirsiniz.
Artık doğaçlama yazdığınızı fark edeceksiniz.
Kulaklığınızı takın ve şarkıya uyum sağlayarak; sanki ritim tutarak yazın.
Bu size çok fazla fayda sağlayacak.

Yazmak demek, düşünmek demektir.
Düşünmek demek, gelişmek demektir.
Bunu kendiniz için yapacaksınız, başkası için değil!
Hepinizi yazarlığa davet ediyorum.
Bu işin verdiği zevki size anlatamam.
Kendinizi geliştirip, artık zorlanmadığınızda; hatta bu işi meslek dahi edinmek aklınızdan geçebilir. Uyarmadı demeyin !
Ben iki sebepten dolayı yazıyorum.

1- Kendimi geliştirmem de büyük katkısı oluyor. Düşünmek için kendime 1 saat falan ayırıyorum. Artık motive olmak için bir video izlemem veya yazı okumama gerek kalmıyor. Zamanın da o kadar çok düşündüm ki, artık beynime işledi. 2 dakikaya normale dönüyorum.
O kadar çok motive oldum ki; hiçbir şey beni ne üzüyor, ne de huzurumu kaçırıyor. Her şey artık beynim de !

2- Beyler unuttum amına koyim. Aklıma gelirse editleyeceğim !

Neyse beyler filmi izlemeye kaçacağım. Söylediklerimi iyi düşünün. Hepinizi bir çizgiden başlamasını istiyorum.
En uzman olduğunuz konudan başlayın hatta.
Kiminiz tarih, kiminiz motivasyon(ne kadar istemesekte artık), kiminiz genel kültür, kiminiz de red pill hakkında. Hangi konu da uzmansanız, o konuda yazmaya başlayın.
Daha sonra düşünerek yeni keşiflere başlayın.
İyi şanslar...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8