Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Konuşurken Kızın Taklidini Yapmak

Apollo

It's all about power.
Mesajlaşırken veya yüz yüze konuşurken kızın söylediğini veya söyleme şeklini taklit etmek sizce çerçeveyi korumaya ters midir? Benim yorumum değildir. Kızlar ufak taklitlerinin yapılmasından hoşlanırlar (tabi size sempati duyuyorsa), çerçeveyi korumak ise daha çok karakteristik özellikler üzerine. Yorumunuzu yazın.

buna aynalama taktiği deniyordu. tamamen kopyalamak değil fakat bazı hareketlerini çaktırmadan yapmak karşıdaki insanın size yakınlaşmasını ve güvenmesini sağlıyor.

buna aynalama taktiği deniyordu. tamamen kopyalamak değil fakat bazı hareketlerini çaktırmadan yapmak karşıdaki insanın size yakınlaşmasını ve güvenmesini sağlıyor.

Ben dalga geçer gibi yapıyorum genelde. Mesela şaşırdığında ağzını çok açtıysa ben de çok açıyorum hem gülüyoruz hem de bir nevi neg sayıldığını düşünüyorum

Şu zamana kadar taklidini yaptığım her kız olumsuz tepki verdi, emin değilim..

Taklidini kırıcı değil de komik birşekilde yaparsan samimi ,rahat ve de kaybetme korkusu olmayan bir erkek olarak gözükürsün.Diğer erkeklere bin basarsın yani :D

Ekstra olarak lakap takabilirsin komik bunun çevçeve ile alakası yok anlayacağın

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8