Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Konya veya kayseri? :D

Merhabalar, yks'ye hazırlanıyorum da yanlış çalıştığımdan bunların ikisinin gelmesi daha olası olduğundan hangisini tercih etmeliyim? Bir daha hazırlanamam ve gireceğim bölüm de lojistik.

Hakkari Üniversitesi Terörle Mücadele Fakültesi Mayın ve Molotof Mühendisliği daha olası kardeşim benim. Özgür Suriye Ordusu da olabilir. Ben hep söylerim, hayallerinizin peşinden koşun diye ahahajajaha

Merhabalar, yks'ye hazırlanıyorum da yanlış çalıştığımdan bunların ikisinin gelmesi daha olası olduğundan hangisini tercih etmeliyim? Bir daha hazırlanamam ve gireceğim bölüm de lojistik.
kayserinin insanı ağır cahil ve or*spu evladı yaklaşma onlara amk ondan sonra türkiyenin hangi bölgesine gidersen git konyada en çok alkol tüketilen ve yobaz ülke siktimin en boktan şehirlerini mi buldun aq , konyada bir kıza yürü silahla bulup vuruyorlar amk yaklaşma bile

kayserinin insanı ağır cahil ve or*spu evladı yaklaşma onlara amk ondan sonra türkiyenin hangi bölgesine gidersen git konyada en çok alkol tüketilen ve yobaz ülke siktimin en boktan şehirlerini mi buldun aq , konyada bir kıza yürü silahla bulup vuruyorlar amk yaklaşma bile
Salak saçma yeni nesil soruları yüzünden de şu silahla vurma meselesini abartmıyor musun? :D

Salak saçma yeni nesil soruları yüzünden de şu silahla vurma meselesini abartmıyor musun? :D
Adam haklı. Bizzat Konyalı bir sürü tanıdığım var ve Konya'ya çok kez gittim. Kızları genelde erken yaşta sözleşir ve genç yaşta gelin olurlar. İşin kötü tarafı, aile baskısıyla olmuyor bu. Bizzat Konya kızlarının kendi isteği. Ha bir de aile yapısı olarak çok kalabalıklar ve işleri güçleri kavga. Aile içinde bile öyle. Daha ne yazayım. Uzak dur.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8