Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

KORKU

Herşey FARK edilmek ile başlar.
Önce nasıl yapıyo la, napıyo la bu? Diye şaşıracaklar Ardından UTANMANI isteyecekler (çevre törpüsü) Ardından ÖZENECEKLER
ARDINDAN SENi ARZULAYACAKLAR
Yeter ki Fikrini savun, kendin ol, etrafında gelişen olaylara sessiz kalma! Neden korkuyorsun?
Yumruk yemek? Rezil olmak?
KORKARAK YAŞARSAN SADECE HAYATI iZLERSiN.
ŞU YAZIDAN SONRA BiLE YARIN KENDi ORTAMINDA KONUŞACAĞIN YERDE SUSMAYA DEVAM EDERSEN GELiŞEMEZSiN.
iNSANLARA MUHTAÇ OLMAKTAN VAZGEÇ.
hiçbir insan "beklentilerini" tam anlamıyla KARŞILAYAMAZ.
MUHTAÇLIK
EZiK PSiKOLOJiSi
BUNLAR HASTALIKTIR.
Birşeye muhtaç olucaksan buda BiLGi OLSUN.
Bilgiye MUHTAÇ OL, ÇÜNKi O Geliştirir, Çünki o kesindir.
Kız-erkek hiçbir insana MUHTAÇ OLMA. YALNIZLIK?
EVET YALNIZSIN.
Çünki KENDiN Değilsin.
Bir insanın diğer insanı sevme sebebi KARAKTERi VE ONU YANSITMASIDIR. Eğer karakterin bir bukalemun gibi şekil degiştiriyorsa KORKAK VE PISIRIK birisin. Kavga EDENE KADAR DA ÖYLE KALACAKSIN.
Git kavga et demiyorum,
Sadece ROL YAPMAYI KES AMK! diyorum.
Zaten rol yapmayı kesip kendin olduğun Anda ARTIK BAŞKASININ KARAKTERINE Bürünup insanları Tatmin etmediğin için kavga edeceksin, tartışma olabilir veya yumruklu olabilir.
Korkuyor musun?
Cevabın evet ise yaşamı uzaktan izlemeye devam edeceksin.
Başrol OLMAYACAKSIN.
Hayat bir fight clup ise Tyler Durden değil, adı bile anılmayan yedek oyuncu olacaksın.

Eğer , Korkarsan potansiyelinin altında iş çıkarırsın ! ;)

Keşke bgçşk başlığının yazarından (ç)alıntı olduğunu da yazsaydın.

Keşke bgçşk başlığının yazarından (ç)alıntı olduğunu da yazsaydın.
aydınlattığın için saol dostum beğendiğim bir kısmı paylaşmak istedim herhangi bir gelir elde edilmiyor değil mi bu siteden?? yoksa ben mi bilmiyorum

Hayat bir sahnedir. Işığın önünde ki alkışlanır, ışığın ardındakilerse alkışlar.
Filozof Ghostlykisses

mucuk beyin yazısını bulursanız okuyun. yol haritasına ihtiyacı olanların aradığı şey orada.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8