Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Korkuları adım adım yeniyor gibiyim

Bugün;
Aqua Park'a gittik 4 arkadaş, hepsi bana saygı duyan tipler. 1 kişi benden büyük, 1 kişi benden 1 yaş küçük diğeri 14 yaşında.
(Hiçbirinin Kırmızı hap'tan haberi yok)(Şuan onu kaldıracak tipde değiller zamanını bekliyorum)

Hayatımda o kadar mayolu kızı bir arada görmedim desem yalan olmaz. Asosyal piçlerdik sonuçta :)

Bugün hiç bir kızla konuşamadım, elime 2 adet fırsat geçti fakat yapamadım.

Bugünün bana olan tek karı, öyle bir göz teması kurdum ki anlatamam.

Hayatımda kimseye o kadar dikkatli bakmadım yalan yok. Ben hiç bir zaman göz kaçırmadım.

Sevgilisi olan kızlarla bile göz temas kurdum.

Hatta emin olduğum 3-4 kız vardı fakat bazıları yabancı,bazılarının da babası yanındaydı.

Bir de, Cankurtaran abiler ile iyi sohbet kurdum. Normalde konuşmak aklımın ucundan bile geçmezdi.

Bu sefer "Balıktan elimiz boş döndük".

Dil bilmemenin zararı da bugün tekrar kafama dankk etti.

Yurtdışında bizim gibi saçma sapan kültürler olmadığı için kızlar sevişebiliyor çok rahat.

Kızları egosuz, dil bilseydim muhtemelen bugün 1 kızla ilişkiye girmemek için bir sebebim yoktu.

Bu günden itibaren günde 1 kelime bile olsa öğreneceğim.

Kendinize iyi bakın :)

Sonuç:

İngilizce öğrenmeliyiz.
Fit bir vucüt çok önemli :)

Son edit: Saçlarımı suya girip arkaya atınca, John Wick'e benzediğimi düşünüyorum bir ara fotomu atarım.

Öncelikle yorumlarını ve konularını takip ediyorum az çok ne durumda olduğunu biliyorum o yüzden tebrik ederim kardeşim.Çıkarımlara gelirsek;

artılar +
*Depresyonik halinden çıkmışsın

*Kızlarla korkmadan göz teması kurmuşsun

eksiler -
*yanında sevgilisi olan kızlara yaklaşmanı pek önermem

tavsiye
*''o'' adam demediğin,arkadaşlığından emin olmadığın kişilere asla felsefeyi öğretme,önce eline güç ver bakalım onu sana karşı mı kullanacak yoksa minnettar mı olacak

*bulabildiğin her canlıyla sohbet etmeye çalış faydasını sonuna kadar alacaksın

*yabancı kızlarla konuşmak için kendini fazla kasma,basit cümleler kurabiliyorsan takma kafana how is it goin girls falan diyerek dal aralarına,onlar nasıl türkçe konuşurken dilleri dönmüyorsa bizimde ingilizce konuşurken dilimiz kolay kolay dönmez bu gayet doğal bişey,yine örnek verecek olursam ege fitness ın sadece mimiklerini kullanarak nasıl kızların telefon numarasını aldığı videosunu izle.Şimdilik bu kadar,gelişim açık,gelişime çık :D

Öncelikle yorumlarını ve konularını takip ediyorum az çok ne durumda olduğunu biliyorum o yüzden tebrik ederim kardeşim.Çıkarımlara gelirsek;

artılar +
*Depresyonik halinden çıkmışsın

*Kızlarla korkmadan göz teması kurmuşsun

eksiler -
*yanında sevgilisi olan kızlara yaklaşmanı pek önermem

tavsiye
*''o'' adam demediğin,arkadaşlığından emin olmadığın kişilere asla felsefeyi öğretme,önce eline güç ver bakalım onu sana karşı mı kullanacak yoksa minnettar mı olacak

*bulabildiğin her canlıyla sohbet etmeye çalış faydasını sonuna kadar alacaksın

*yabancı kızlarla konuşmak için kendini fazla kasma,basit cümleler kurabiliyorsan takma kafana how is it goin girls falan diyerek dal aralarına,onlar nasıl türkçe konuşurken dilleri dönmüyorsa bizimde ingilizce konuşurken dilimiz kolay kolay dönmez bu gayet doğal bişey,yine örnek verecek olursam ege fitness ın sadece mimiklerini kullanarak nasıl kızların telefon numarasını aldığı videosunu izle.Şimdilik bu kadar,gelişim açık,gelişime çık :D
Sağol kardeşim, çabuk toparlanmayı yavaş yavaş öğreniyorum.

Efendi çocuk bir anda yüksek bilgiyi de kaldırmadı belki de ondan böyle ruh hallerine girdim.

Nofap'ında etkisi olabilir :/

Ayrıca normalde o kadar kız görsem, herhalde benim penis hiç aşşağı inmezdi ama bugün hiç kalkmadı :?

Sevgilisi olan kızlara yanaşmam fakat göz teması kurarım :) Bir şey olursa da saf ayağına yatarım herhalde :)

Yorumun için teşekkür ederim.

Sadece yurt dışıyla burayı ayırt etmen pek doğru değil bence çünkü bulunduğun her yerin iyisi de var kötüsü de var bana göre. Yurt dışında da egoisti var egosuz olanı da var insanlık hallerini bilemezsin genelleme yapamazsın insanlar her yerde aynıdır dili kültürü her ne olursa olsun. Onun dışında güzel gün geçirmişsin dostum devamını bekleriz

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8