Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kripto Sorun Varsa Gel

2-3 saat freeyim. Soru sorun cevaplayayım bari yazı serisini bıraktık,

devam de etmeyecek kitle yok çünkü hala amla kafayı bozan çok.

Kriptoya dair sorulara açığım kafanıza takılanı merakı sorun.

Az önce kapattım borsaları bugünü %20 karla kapadık avax sağolsun 1300 vermiştik 2500 aldık :)) (Güncel bakiye 25bin dolar, Airdroplar geldi dün.)

Son düzenleme:
bize balık tutmayı ogretme knk balık ver :) şuan hangi altcoine evi arabayı basalım

Neden hisse senedi piyasalarına değil de kripto paralara yatırım yapmalıyız? Ben 7/24 işleyen volatil bir tezgah altı piyasada işlem yaparken tedirgin olurdum açıkçası, tedirgin olmalı mıyım?

-16 yaşta bu işlere girişmek mantıklı mı? Evet ise nereden bilgi edinebilirim?
-Başlamak için en az kaç semaye edinilmeli?(önceki konunda yazdıysan affola)

Neden hisse senedi piyasalarına değil de kripto paralara yatırım yapmalıyız? Ben 7/24 işleyen volatil bir tezgah altı piyasada işlem yaparken tedirgin olurdum açıkçası, tedirgin olmalı mıyım?
Altına sicmalisin hatta. Kripto kurtlar sofrası ama strateji yaparsan öğrenmeye istekli olursan, en kolay milyoner olacağın yer. Risk yoksa kazançta yok brom mesele riski yönetmeyi öğrenmek, 200k kazandıysam bu son 2 ayda bundan önceki aylar hep hata hep pişmanlık ama tecrübe yapınca bunları mesele kalmıyor. Ama bı süre sonra market yapısını insanları liq etmek için yapılan oyunları öğrenip av değil avcı oluyorsun.

-16 yaşta bu işlere girişmek mantıklı mı? Evet ise nereden bilgi edinebilirim?
-Başlamak için en az kaç semaye edinilmeli?(önceki konunda yazdıysan affola)
1- keşke geçmişe gidebilsem 5 yaşındayken başlardım. Cevap internet yutup ben eğitim almadım tamamen ücretsiz kaynaklardan faydalandım. 2- En az 10 bin tl olmalı eğer minimum risk ve düzenli kazanç istiyorsan. Yoksa ben 2 bin tl ile başladım 10 bin senin yaşında biri için büyük para sana bin tl ideal spot al sat yaparsin günlük 30 40 lira kazanırsın okul harçlığı.

@Kuşçubaşı adminlerim sayfanın bir eksiği ihtiyacı varsa bana yazın katkıda bulunmak isterim çok faydası oldu bana bu sitenin veya fahri üye vs nasil olunuyor?

1- keşke geçmişe gidebilsem 5 yaşındayken başlardım. Cevap internet yutup ben eğitim almadım tamamen ücretsiz kaynaklardan faydalandım. 2- En az 10 bin tl olmalı eğer minimum risk ve düzenli kazanç istiyorsan. Yoksa ben 2 bin tl ile başladım 10 bin senin yaşında biri için büyük para sana bin tl ideal spot al sat yaparsin günlük 30 40 lira kazanırsın okul harçlığı.
o ücretsiz kaynaklar hangileri

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8