Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kripto Sorun Varsa Gel

likit olmuş birine genel olarak ne tavsiye edersin (stop koymadığım için likit oldum)

likit olmuş birine genel olarak ne tavsiye edersin (stop koymadığım için likit oldum)
Bu işin doğasında var ben hiç liq olmadım ama %95 zararla pozisyon kapattığım oldu stop koymamıştım. İlk başladığım zamanlarda oldu bu olay. Bu tarz durumlar olmadan kendini geliştiremezsin, hatalardan ders aldıkça kaybetmemeyi öğrenirsin. Bursa da mısın sen bende bursadayım yaz bana özelden kripto meet yaparız senle brom.

kripto paralar hakkında bir şey bilmiyorum nereden nasıl başlarım eğitim vs gerekli mi neye göre alım satım yapacağım

Bu işin doğasında var ben hiç liq olmadım ama %95 zararla pozisyon kapattığım oldu stop koymamıştım. İlk başladığım zamanlarda oldu bu olay. Bu tarz durumlar olmadan kendini geliştiremezsin, hatalardan ders aldıkça kaybetmemeyi öğrenirsin. Bursa da mısın sen bende bursadayım yaz bana özelden kripto meet yaparız senle brom.
bursada değilim

uzun zamandır foruma girmiyorum, ara sıra hesabıma girmeden göz atıp çıkarım ama senin bu konun yüzünden girmek istedim. insanlara kafana göre yatırım tavsiyesi vermişsin şu coinde potansiyel var tarzında, bakiyem 25bin dolar yazarak insanlara ilgi çekici gelmeye çalışmışsın. sana tavsiyem kimseye yatırım tavsiyesi verme, uzun zamandır bu borsada isen zaten böyle birşey veremeyeceğini bilmen gerekiyordu, sen öneri yaptıktıktan sonra 2 saat içinde yüzde 30 düştükten sonra başkası kafasını duvara vurur. herkesin psikolojisi bir değil. bende kripto borsasından milyoner olanlar arasındayım ama kaybettiğim parayıda bir başkası kaybetse intihar ederdi. bunu okuyan arkadaşlarda kimseye göre hareket etmeyin. bu borsada babanıza bile güvenmeyin. 20 dk sonranın bana garantisi verecek olursa 1M TL ile x10 açıp gelen paranın hepsini kişiye göndereyim.

Ya arkadaş yaşım 17 giremiyorum bir türlü paramı yatırsam bir daha yatırmıcam parayı döndürcem ama 18 yaş istiyor pederde karşı kimlik vermiyor para tuzağı falan diyor teknik analizde öğrendim girmek istiyorum artık

Güzel konuya değinmişsin eline sağlık , Bursanın neresindesin oturup sohbetliyelim biraz

1000 dolar atıp 3 sene unutacağım 3 tane altcoin önerir misin? 3 sene boyunca hiç dokunmuycam. 2025'te beni milyoner yapma kapasitesi olan 3 coin hangisi sence?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8