Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Küçük Bir İletişim Meselesi

Tlc

Yılın başından beri benimle ilgilendiğini düşündüğüm bir kızla ilgili bu yazı.Son zamanlarda beni sürekli kötülemeye çalışıyor.Bugün bana ağır çekimde gibisin dedi.Kendini havalı mi sanıyorsun diyor.Şaka yollu yapıyor bunu.Her seferinde karşılığını veriyorum küçük teaslerle.Düşünceleriniz nedir?Bir kız bir erkeği neden kötülemeye çalışır?

Eğer sana karşı düşmanlığı yoksa shit test yani karakterinin sağlamlığını ölçüyor dostum :)
Sen de alay et, gitsin.
Mesela ''Kendini havalı mı zannediyorsun?'' dedi, sen de diyebilirsin ki: ''Nerden bildin,ne zannettin,havalı olmak benim işimdir...'' böylece alınmadığını göstermiş oluyorsun.
Şayet sana cidden saygısızlık yapıyorsa(karakterine,fikirlerine,istek-hayallerine) o zaman uyarıda bulun, ciddi bir şekilde ''Bir daha yapmazsan sevinirim...'' gibi şeyler diyebilirsin.

Kendine bir çizgi çek. O çizgiyi aşana kadar shit testleri savuştur. Ama o çizgi aşıldığı an dişlerini göster. Karakter testidir bu. Dikkatli olmalısın. Çok da salmamalısın kendini.

• Beğen
Tepkiler: Tlc
Kız çok bariz bir şey söylediğinde onu onaylamak yerine p*ç gülüşüyle sen hayırdır ya bu yaz sherlock holmes un yanında staj mı yaptın de
gerisi senin zekana mizah kabiliyetine hazır cevaplılığına kalmış şeyler kızın sana uyguladığı testlerden etkilenme moral bozmak ve kızmak ciddi elektrik öldürücü bir hareket

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8