Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Küçük Şehirler İçin Birkaç Öneri

Katılım
26 Temmuz 2018
Mesajlar
97
Tepkime puanı
33
Şehir
Bursa
Akşamları kalabalık mekanlarda liseli veya üniversiteli kızlar takılıyor. Bazılarının arandığını anlıyorum ama bunlar 2-4 kişi arası takıldıkları için çekiniyorum. Gündüz ise dışarıda daha az kız oluyor. Olanlar da genelde bir yere gidiyorlar.

Bugün durakta mavi saçlı , mini etekli bir kız gördüm. Sigara içiyordu yanında da türbanlı bir kız vardı konuşuyorlardı. Ben bir şey demeden yanından geçtim. Sonra aklıma fikirler geldi ve geri dönmek istedim fakat çok geç diye kendimi avuttum. Bu fikir o anda da aklıma gelseydi söylemeye cesaret edemezdim. Korkuyorum. Kızdan ziyade çevreden korkuyorum. Birisi karışır laf falan atar diye korkuyorum.

Benim gibi birine ne önerirsiniz? Sadece bir kez denedim onda da ret yedim.
 
Katılım
5 Mayıs 2018
Mesajlar
266
Tepkime puanı
146
Şehir
Diyarbakır
Güzel bir şekilde giriş yapsan hiç kimse bi s2m diyemez. Örneğin git yanlarına de ki başım ağrıyor ya ne yapabilirim ? Red yersin veya yemezsin siktiret sen devam et her zaman.
 
Katılım
13 Haziran 2018
Mesajlar
279
Tepkime puanı
212
Konum
Ankara
Şehir
Ankara
Merhaba tanusabilir miyizden ziyade otobüs ne zaman geliyor bilginiz var mı, sizde mi suraya gidiyorsunuz vb. Konusarak acılıs yap. Kendisini baskasının yerine koy füsün senin yanında birisi bunları yapsa tepki gösterir msin? Tabiki hayır. Yüzüne yumruk sallayacak halleri yok
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst