Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Küpeli erkek anlayışı

Sürekli istediğim bir şeydi küpe takmak. Özellikle son dönemlerde tarz değişikliği yaparak kendimi canlı hissetmeme neden oldu, fakat gel görki bütün millet bana dadanıyor. Sanki bir suç işlemişim gibi alaylar, laf sokmalar vb. Herkes istediğini takar tamam anladıkta ne bulaşıyorsunuz kardeşim. Neymiş erkek adam küpe takmazmış. Adamlık küpeye göremi belirleniyor ?

Tabi takalı 2 ay oldu yeni farkeden olsun (özellikle bayram ziyaretindeki akrabalar) falan milletin tavırları değişiyor, ilginç.

Hatta neil strauss'un kitabında Tavus kuşu teorisi vardı. Biraz ordan esinledim. Farklı ve göz kamaştırıcı görünerek dişilerin dikkatini çekmesi gibi.. (kekolar hariç eheheh)

Takma milleti bir süre sonra bırakıyorlar. Uzun saç icin yapmışlardı bana da.

Bende küpe takıyorum. Kimsenin ne dediğini takma çünkü onların takacak özgürlüğü yok milletin sözlerinden korkuyorlar.

Erkeklerin shit testleri böyle oluyor. Eğer duygu durumunu bozmaz ve alaycı bir tebessüm edersen, tıpkı kadınlar da ki gibi tepkiler alırsın.

Bu Senin hayatın kimseye hesap vermek zorunda deilsin hayatın tadını çıkarmaya bak

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8