Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kural 1-Guard indirmek yok ! + bir takım duyuru

Merhaba pilav boylar bu videoda sizlere benim oyun için olan kurallarımı açıkladığım konu serisinin ilk ksımını anlatacağım.
Fakat önce kısa bir duyuru yapayım.
Adıma bir youtube kanalı açtım burada podcast tarzı videolar yapmayı düşünüyorum meraklısı iseniz gelin derim.
Ha bu arada videolarda kullandığım müzikleri merak ediyordunuz ben de bunları youtube oynatma liste haline getirdim
hem kanalıma hem oynatma listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Evet şimdi başlıyoruz,
Beyler kural 1- Guard indirmek yok!
Bakın dostlarım kadınların analiz yeteneği bizim en iyimizin bile belki 4 katıdır, sahteliğin ve zayıflığın kokusunu hemen alırlar.
Kadınlara da sahte ve korkak erkek hiç ve hiç çekici gelmez, 50 tane olsa 50 sinide vermez. Bu yüzden guard indirmek yok.
Duygularınızı ne olursa olsun belli etmeyin mesela gidip direkt açılmayın veyahut rencide olduysanız bilene belli etmeyin çünkü
acayip iyi analiz ediyorlar ve zaten bunun için bok testini yapıyorlar, senin zayıf noktanı aramak için. Evet seviyorsun diyelim
fakat bunu kıza söylersen kız " haha bak bu cebimde zaten, ben diğerlerine de bir bakayım" der ve siz kaybedersiniz.
Kısacası bir anlık duygu birikimi ile frameinizi kıza salarsınız. Başka bir örnekte ise kız ile bir ilişkiniz var ve o başka bir erkekle konuşmaya
başladı bundan da size bahsetti. Ne yaparsınız ? Sinirlenip bağırırsınız kıza ve de siz bunu yapınca kız bilinç altından "nerede o güçlü adam ?" der
bunu deyince de siz gene kaybedersiniz, çünkü yaptığınız şeyde "Ben zayıfım ve tek şansım sensin bu yüzden seni elde tutmalıyım" imajı verirsiniz yani o
güçlü guardınızı indirmiş olursunuz. Mesela "Ha öyleyse bir ara tanıştır beni" derseniz kıza " Sana ihtiyacım yok ki zaten o şahsiyet benim yerimi alamaz" imajını verirsiniz. Kısacası guardımızı indirmek yok güçlü duruşumuza devam edeceğiz.

Umarım biraz aydınlanmışsınızdır burada anlatmak istediklerim biraz uyanık olup set içinde veyahut günlük konuşmalarda bilincinizin açık olmasının gerekliliği.
Benden bu kadar iyi forumlar :)

forumda direkt açılış iyi diyorlar ama sen kötü diyorsun

Sevgili seviyesine çıkan hatun kişisi tanımadığı bi erkekle konuşmaya başladıysa "Ha öyleyse bir ara tanıştır beni" demek saçma olur bence. En mantıklısı "tanımadığın erkeklerle konuşmanı istemiyorum" demek. Bahane üretip "ya ama arkadaşça konuşuyoruz" derse ve seni suçlarsa da "sen bilirsin" diyip kızdan sevgililik rütbesini sökersin ve başka kızlarla konuşmaya başlarsın.

Sinirlenip öfkelenip fiziksel bir tavırdan uzak durmak inanılmaz bir erkeksi tavırdır.Tabii sadece mantıksız olaylar karşısında
Çünkü duygusal güdülerle hareket etmek feminenliğe özgüdür.Maskülenlik duygusal hareketleri reddeder öfke ve sinirde duygusal eylemlerin içindedir

Sizlere bir tavsiyem,
Kendi oyununuzu oluşturun. Herkesin oyunu bir değil.
Sonra işin içinden çıkamazsınız...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8