Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

kürt kizina acilis yaptim abileri kovaladi

Aga bulundugum sehir dbakir gibi buyuk degil kucuk bi sehir bi de asiri fazla kürt populasyonu var , ara sira 3 5 disardan gelmis unili oluyor onun disinda bisey yok , neyse eger uniler acilirsa topuklucam bu sehirden
Sırnak falan mı amk? Sen niye ordasın,baban asker falan mı? Sen kürt degilsen orda isin zor bro onlara karsı...Eger 5 10 kisi toplayabilsen sırf oyle gozuksen cekinirler senden,ama tek basına gezene gram cekinmezler saniyesine dalarlar haberin olsun.

Sırnak falan mı amk? Sen niye ordasın,baban asker falan mı? Sen kürt degilsen orda isin zor bro onlara karsı...Eger 5 10 kisi toplayabilsen sırf oyle gozuksen cekinirler senden,ama tek basına gezene gram cekinmezler saniyesine dalarlar haberin olsun.
Aynen oyle

Son düzenleme:
İnsanları kürt-türk diye ayırmanın bir mantığı yok arkadaşlar ; yok keleşle dolanıyorlarmış yok 5-10 kişi toplanıyorlarmış , yok psikopatlarmış ...
Bunları nerede gördünüz bilmiyorum ama ben askerliği Mardin'de yaptım , o sırada da gayet kızlara yürüyordum , hiç beni kovalayan olmadı.
Hatta bir iki tane kürt kız arkadaşım bile olmuştu ama kimse bana doğru kürtçe küfür ederek koşmadı.
Şaşıracaksınız ama oralarda da gece kulüpleri , kafeler barlar falan var.Ve gene çok şaşıracaksınız ama orada da kadınlar erkeklerle sevişiyor :D
Ha arkadaş talihsiz bir olay yaşamış , o konuda hemfikiriz.Ancak aynı olayı bu gün Ankara veya İstanbul'da da yaşayabilirsiniz , bunun kürt veya Türk olmakla alakası yok.

İnsanları kürt-türk diye ayırmanın bir mantığı yok arkadaşlar ; yok keleşle dolanıyorlarmış yok 5-10 kişi toplanıyorlarmış , yok psikopatlarmış ...
Bunları nerede gördünüz bilmiyorum ama ben askerliği Mardin'de yaptım , o sırada da gayet kızlara yürüyordum , hiç beni kovalayan olmadı.
Hatta bir iki tane kürt kız arkadaşım bile olmuştu ama kimse bana doğru kürtçe küfür ederek koşmadı.
Şaşıracaksınız ama oralarda da gece kulüpleri , kafeler barlar falan var.Ve gene çok şaşıracaksınız ama orada da kadınlar erkeklerle sevişiyor :D
Ha arkadaş talihsiz bir olay yaşamış , o konuda hemfikiriz.Ancak aynı olayı bu gün Ankara veya İstanbul'da da yaşayabilirsiniz , bunun kürt veya Türk olmakla alakası yok.
Türklerle de böyle bir sorun yaşayabilirsin ama Kürtlerle yaşaman çok daha olası ve tam tersini pek duymadım.

Türklerle de böyle bir sorun yaşayabilirsin ama Kürtlerle yaşaman çok daha olası ve tam tersini pek duymadım.
Artvin , Trabzon ,Kırşehir ,Kırıkkale , Serik , Adana buralarda(şimdilik aklıma gelenler) bu tarz olaylar yaşama , hatta büyük ihtimalle bundan çok daha kötü sonuçlanacak olaylar yaşama ihtimalin emin ol güneydoğudan çok daha fazla biraderim , Türkiye İstanbul-İzmir'den ibaret değil.

Artvin , Trabzon ,Kırşehir ,Kırıkkale , Serik , Adana buralarda(şimdilik aklıma gelenler) bu tarz olaylar yaşama , hatta büyük ihtimalle bundan çok daha kötü sonuçlanacak olaylar yaşama ihtimalin emin ol güneydoğudan çok daha fazla biraderim , Türkiye İstanbul-İzmir'den ibaret değil.
Kanka benim de Kürt arkadaşlarım oldu evet buralarda da yaşarsın ama Kürtlerin arasında böyle olaylar yaşamak daha olası. Çevremden biliyorum.

Artvinde ilcede set acmisligim var,Artvin kucuk olsada egitim oranı yuksek gelişmiş bir yer.Trabzonda eski Trabzon degil merkezde coook sey dönüyor,ilcelerde sıkıntı olabilir ama :)

Beyler gelin amk suan nefes nefeseyim , sicagi sicagina anlatiyorum , ben sansima sokayim ki suanlik doguda yasiyorum , bugun aldigim tisortu iade icin supermarkete gittim daha sonra oradan çıkıp gözume bir kız kestirdim arkadan bayağı güzel görünüyordu saci siyah beyazdi , giyinisi guzeldi , ben buna set açmalıyım dedim , arkasından yürüdüm kız durakta durdu orada bekliyordu Ben ise ilerlemeye devam ettim bir süre bekledim baya bekledim en sonunda dayanamadım ve kızın yanına gidip "yanına gelip sana merhaba demek istedim , otobusu mu bekliyorsun " dedim şansıma sokayım ki kız otobüsü beklemiyormuş ve kız iltifata cevap olarak da tamam dedi zaten konusmasindan kürt oldugunu anladim ama is isten gecmisti , daha sonra sohbet ilerlemeden bir tane motor yanaştı ve bana bakıp kaş göz işareti yaptı tabii ben de aninda kızı bırakıp yoluma devam ettim adamlar bana hayırdır dedi Ben de buradan otobüs geçiyor mu diye sordum kiza dedim , daha sonra küfür etmeye başladı kürtçe'den tabii , ben topukladim bunlar peşimden geldi motorla , kurtce bagirarak kufrederek geliyorlardi baktım bunlar beni kovalıyor hemen yakınımdaki tanıdığım bir kolejin icine kosarak girdim , neyse ki güvenlik onların girmesine izin vermedi , binaya çıkıp pencereden olanları izledim o Kürtler telefondan birilerini arıyordu kapıdan da gitmiyorlardi belli ki nöbet tutacak lardı , burdan cikmaliyim dedim , bjnanin arkasinran cikmaliyidm , arkada pencerelerin oldugunu farkettim , binanın arka penceresinden aşağı atladım oradan da arka duvarın üzerine tırmandım, duvar 3 metre civariydi , atladım Ve sanırım bileğimi burktum ayrica dikenli teller koymuslardi ellerim de kanadi , yoldaki bikac arabaya beni ilerde bi yerde birakabilirler mi diye sordum hicbiri kabul etmedi , ben de surekli kosarak ve yolumu olabildigince uzatarak yaklasik 3 km gittim , en sonunda evime vardim , hala saskinim , acaba bu olan olaylar bana ne mesaj vermeye calisiyor anlamaya calisiyorum ,cunku o kadar beklemem ve daha sonra kizla konusmam , konustugum gibi de abilerinin gelmesi . Adrenalin sagolsun hala nasil kurtuldum ordan bilmiyorum , uzun zamandir da set acmiyordum , bundan sonra da acmam herhalde ( bu arada bundan 2 sene oncede okulda bi kurt kizina bi iki sey sordum diye ayni okuldaki abisi bi kac adam toplayip koseye sikistirip yumruklamisti , doguda sakin set acmayin )
Bunca zamandir instagram kullanmaya karsiydim , fakat simdi anliyorum neden herkesin instadan birbirine yurudugunu .
İmdb 10/10 aksiyon

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8