Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kütüphanede sessiz oyun

Kütüphaneye ders çalışmak için gidiyorum ara sıra, genelde kalabalık oluyor ve ben odaklandığım için genelde dışarıda set fırsatı varmış falan çok ilgilenmiyorum neyse efendim oturdum bir masaya çalışıyorum bir soruyu gerçekten yapamadım. O anda da dersin sonlarındaydım hadi bakalım indirect bir açılış yapma zamanı. Etrafa baktım üç kızdan oluşan bir grup vardı ve şansıma bakın ki ikisi wc'ye gitti daldım hemen.
B - Ben
H - Hedef (HB 5-6)
HKSA - Hedefin konuşkan sarışın arkadaşı (HB 5-6)
HA - Hedefin arkadaşı (pek sezemedim özelliğini) (HB 6-7)

B - selam, 12 misin?
H - hayır mezunum (benden büyük hipergami olabilir)
B - ya bir soruda takıldım da yapabilecek birine benziyorsun yardım eder misin
H- tabi (soruyu çözdü ve anlattı)
B- teşekkür ederim, x lisesinde miydin?
H- hayır y lisesindeydim
B- hmm duydum orayı güzel bir yere benziyordu, sorumu çözebildiğine göre derslerin iyi olmalı?
H-sayılır işte a kadar net yapıyorum vs.
B- iyimiş
(O sırada arkadaşları geldi)
HKSA- tanışıyomusunuz
H- soru çözmemi istedi de konuşuyorduk
HKSA- oo çok iyii (özgüvenimi takdir etti sanırım)
HKSA- hangi okuldasın?
B- x lisesindeyim 12 yim galiba sen mezunsun
HKSA- evet hepimiz mezunuz ama sen de 12 gibisin o enerjin vs.
B- sizin netler nasıl?
5-10 dk boyunca netler bölüm istekleri vs. oldu
HA- bu arada adın ne? (Sürekli setlerimde ad sormayı unutuyorum)
B- ygzD, unuttum sormayı (gülüşmeler) sizin?
(herkes ismini söyledi)
2-3 dk daha konuştuk ve sonra kalkmak üzere hareketlendim:
B- neyse ders çalışacaksınız tutmayayım fakat ben buraya nadir geliyorum ve soru soracak kimse de bulamıyorum hazır bulmuşken bi numaranı alırım (en son hedefe doğru yönelerek söyledim o da yazdı.)
Neyse çalıştım çıktım ben, 2-3 saat sonra mesaj attım numaramı alması için
[01/02, 18:56] ygzD: Hala kütüphanede değilsindir umarım
[01/02, 18:58] hedef: Yok değilim
[01/02, 18:59] ygzD: iyi kaydet beni
[01/02, 18:59] ygzD: ismimi unutmadın dimi

Bundan sonra cevap alamadım ve nextledim. Yorumunuz nedir? Teşekkürler

Numara aldıktan sonra orada biraz daha vakit geçirmen daha iyi olur.
Birde sohbeti sadece ders üzerinden yaptığından eğlenceli yanını gösterememiş olabilirsin. Sohbeti yönlendirmeye dikkat et.
Yani kütüphane dışında da takılacak biri olduğunu göstermelisin.
p*ç kişiliğini dışarı yansıtmalısın. Bunu gülüşünden derin bakışlarına kadar hissettirmelisin. Konuşma sırasında neg atman lazım.
Ve kız gelince gruba daha çok ilgi göstermelisin. Çünkü kızlar sosyal onaylanma isterler, bu sayede kızın arkadaşları kızın 10 dakikada tanımadığı birine numarasını verecek kadar sürtük olmadığını düşüneceklerdir.
Kızdan ilgi göstergeleri almamışsın anlaşılan bu ilgi göstergelerinde dikkat et.
En yaygın ilgi göstergesi kızın sana adını sormasıdır.
Fazla kibar olma, kızın sözünü kesmekten çekinme.
Beden dili de önemli ilk yaklaşımında çekingen olmamalısın, konuşma sırasında bedenin kıza tam dönük olmamalı ve her an çekip gidecek havası vermelisin bunun içinde sahte zaman sınırlamaları koyarsın.

Dostum muhabbet çok sıkıcı ilerlemiş kızlar ters yapmamış ama senin orda kızla baya dalga geçmen şaka yoluyla sataşman gerekiyordu,sürekli netler ne hangi lisedesin vs vs ben okurken daraldım biraz daha eğlenceli olmaya bak daha olumlu sonuçlar alırsın.

[01/02, 18:59] ygzD: ismimi unutmadın dimi

aşırı gereksiz.
Evet. Kesinlikle mesajı 1-2 gün sonra atman gerekti. Hatta ben birkaç gün bile bekliyorum. Merak etmesi için. Aynı gün birkaç saat sonra tekrar mesaj atmak onu düşündüğün anlamına gelir. Ayrıca kızlar senden büyük ve bunu biliyorlar. Sürekli dersler hakkında konuşman kesinlikle yanlış. Neg at, sataş, eğlenceli sohbet et. İyi çocuk izlenimi vermişsin sen biraz. Mesela derslerini sordun ve iyi olduğunu söyledi. ''Güzel çalışkan kızsın demek. Çalışkan kızları severim :).'' tarzı cümleler söyle ki anlasınlar erkek adam olduğunu. Beden dilini de bilmediğim için yorum yapamıyorum.

sabahımı akşamını vermiyorum bu işe neden öyle dedin
Kız bir mesaj atar aklın ona kayar. Dikkatini dağıtan her şeyi hayatından çıkarman gerekiyor bu dönem ama neyse belki senin hedefin iyi üniversiteler değildir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8