Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Langırt oynayan kızlara katılmak

Kanka telefonu uyanıklık yaparak istediğin ortada bu saklanıcak kötü bişey gibi izlenim vermişsin birde korkuyorum vermemenizden izlenimi vermişsin baya kötü hareket

Kankam bence set onay arama kısımları hariç gaaaaayet güzel. Örneğin kızlarla langırt oynamak için onlara meydan oku, onay arama. Örneğin ''Selam kızlar!Hadi beraber oynayalım bakalım bizi yenebilecek misiniz :).'' gibi... Numarayı isterken de sanırsam özgüvensiz bir hissiyat verdin karşı tarafa. Biraz daha dominant olup amacını belli edebilirsin. Örneğin telefonu çıkar, rehberden kişi ekleme kısmına gir ve telefonu kıza uzatıp ''Hadi numaralarınızı yazın. Eğlenceli insanlarsınız müsait olduğum bir gün eğlenebiliriz.'' gibi veya langırtta kaybetselerdi ''Size bir şans daha veriyorum beni yenmeniz için. Numaranızı yazın daha sonra tekrar oynarız.'' gibi. Umarım anlatabilmişimdir.

Merhabalar
Bu benim ilk saha raporum. Bu raporun size faydalı olabileceğini düşündüğum doğrularımın ve yanlışlarımın üzerinda durup deneyimimi sizlerle paylaşıcağım ve bunu okuyan pick up da deneyimli arkadaşların yorumlamasını rica ediyorum.
Geçen üniversitenin kafesinde bi arkadaşla bilardo oynuyorduk. Arkadaş gayet iyi görünümlü ama biraz çekingen biri, pick up dan haberi yok onunla daha bunu konuşmadım. Yan masada da iki küme(iki kişilik küme)langırt oynuyodu. Kızların biri 7.5 (güzellik) mavi gözlü ve diğeri 7.5 açık renkli saçlı idi. Bizim bilardomuz bitince langırt oynamaya karar verdik ama boş masa yok du. Arkadaş benim aklımdan geçenleri anladı ve
Arkadaş: boşver bekleyelim biri bırakır oynamayı , dedi
Ben ona pek aldırış etmedim bu kızların son topu kalmışdı ve o da bitince açılışımı yaptım.
Ben: merhaba birlikde oynayalımmı?
Mavi g.k. :Langırt?
Ben : evet bi arkadaşım daha var 2 ye 2 ha?
Kızlar: Oluur.
Bu açilışı tamamen dik durarak gür sesli ve pozitif enerjili yaptım.
Daha sonra arkadaşıma seslendim ve ben mavi gözlü kız ile arkadaşım da diğeri ile takım oldu ve oyuna başladık. Oyun çok eğelenceli gidiyordu başlarda ard arda 3 gol falan attım kız şok oldu ,bana gerek yok, falan dedi güldük. Kızlar da bizim oyuna katılmamızdan gayet memnun olmuşlardı. Ama maç 5-6 bitti biz yenildik. İkinci oyunda ben arkadaşımla yer değiştirip sarışınımsı kızla takım oldum ve atılan ilk topu gol yedim. (Burası çok önemli!) Ve az önce aynı takımda olduğum mavi gözlü kızdan SHIT test geldi. Kız gözlerime bakıp kafasını hafif eğerek ve bana yaklaştırarak ,
Demekki sorun sendeymiş! , dedi
Bu testler kızlar tarafından bilinçsizce yapılan ve sizi sınayan testlerdir. Bu gibi durumlarda kendine güveni düşük olan adam hemen savunmaya geçer ve açıklamada bulunur ve sınavdan kalır. Kendinden emin olan adam bu gibi ofensif(saldırmacı) tutumlarda kendini kanıtlama ihtiyacı görmez. Belki gülerek , haklısın, der.
Ama ben ne yazıkki bu testten kaldim.
Ben : A, ee , daha bu ilk top, diye açıklama yaptım.
Kız cevabını almışdı oyuna döndü. O anda dank etti testten kalmısdım ama geç olmuştu. Az sonra toparlama amacı ile gülerek , hahahaa evet sorun bendeymiş , dedim. Ama bu ne kadar toparladı bilmiyorum. Yine de oyunu biz kazandık (6-5) ve sarışın kızla neşe ile birbirimize dönüp iki elimizi birden çarpıştırdik. Daha sonra bi el daha oynadık ve ben mavi gözlü kıza birkaç neg yaptim( önceki oyundaki laflarını taklit ederek, bu çok komikdi).
Neyse daha sonra oyun bitti ve arkadaşım kızlarla pek ilgilenmeden bana ,hadi gidelim,
dedi. Allahım bu çocuğu yola getirmem gerekiyor birlikde yeni kümelere açılma ihtimalimiz tek olduğum zamana göre çok daha yüksek ama çocuk her fırsatta kızlardan uzaklaşıyor. Daha sonra kızlarla vedalaşıp çıkdık. Eve gitmek için trene yürüyorduk bu günlük bu kadar yeter diye düşünüyordum ama oyun devam edecekdi.
Kızlar 50 metre falan arkamızdan geliyordu.
Yol üzerinde arkadaşım bir yerden çikolata almak için durduğunda kızlar bizim önümüze geçti ve onlar da trene gidiyordu.
Trene geldiğimizde arkadaşımla ayrıldık çünkü o başka bir yere gidiyordu. Ben tek başına perona indim ve kızlar bankda oturmuş tren bekliyordu. Yanlarına gittim ve
Ben : ben sizi bir yerden hatırlıyorum ama..
Kızlar(şaşırarak) : ee ciddimisin?
Ben (gülerek) : şaka yapıyorum
Ve yanlarına oturdum kızların banka oturma şeklinden dolayı bu sarışin kıza çok yakın oturdum ama kız rahatsız olup yana kaymadi! Orada biraz sohbet ettik kızların bölümünü tahmin ettim (doğru bildim!). Isimlerini sordum garip isimleri vardi mavi gözlü kızın adı En... di. Ve kızlar bana sormadan isimimi ve bölümümü söylemedim. Bir yerde duymuşdum eğer kız sana soruyorsa ismini bu iyiye işaret.
Ben : sana Enny diyebilirmiyim.
Kız : haayir tabiki dee (gülerek).
Ben : bence ben ikinizin adını da unutucam ne garip isimler.
Kız: biz seninkini unutmayız çok bilindik bir isim.
Daha sonra tren geldi ve bindik. Yolda kızlara küp testi yaptim (bilmeyen internetten baksin) kızların ilgisini çekmişdi bu beni dikkatlice dinlediler.
Ama malesef hikayenin buradan sonrası başarısız oldu kızların numarasini almak istedim çünkü dönemin sonu gelmişdi. Belki ara tatilde bişeyler yaparız diye ummuştum.
Ve kızlara bildikleri güzel bir erkek kıyafet mazası olup olmadığını sordum. Pull and bear olabilri dediler ve ne tür bir kıyafet almalıyım diye sordum hırka mi sweat shirt mü vb. Böylece biraz konuşdukdan sonra
Ben : ya ben alışveriş yaparken beğendiğim şeylerin fotoğrafını size atsam bana seçmemde yardımcı olur musunuz ?
Sarisin Kız : ben de çok anlamam malesef ama belki o anlar (mavi gözlüyü göstererek)
M.g. kız : ben de pek anlamam ya.
Ben : neyse tamam sorun değil.
Bu niye böyle oldu anlamadım ama basitce tüm bu olanların içinde sadece dolaylı yoldantelefon numarası isteme olayı sırasında heyecanlandım ve bu belki de sesime ve hareketlerime yansidı. Trenden inerken sarışin kız gayet samimi ve tatli bir dille veda etti az sonra da benim durağım gelince indim ve mavi gozlü kız ile vedalaştik. Ama pek bir sonuca varamamışdim. Belki de sonuca odaklanmada hata yaptim.
Kanka keşke dolaylı yoldan telefon isterken telefonunu çıkartıp 0’a basıp verseydin eline. Sonuç farklı olabilirdi. Anlamadığım küp testini nasıl yaptın amk. Bir kıza küp testi yapabiliyorsan yatağa atamayacağın kız yoktur kanka xjdjf.

Başarılı veya başarısız saha raporları hep faydalı oluyor. Paylaştığın için teşekkürler kral.

0a basıp telefonu kıza uzatmak bence en mantıklısı, kem küm etmenin gereği yok özgüveni ve çerçeveyi iyi yansıttıysan zaten vermesi lazım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8