Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Film Limitless (2011)

Katılım
6 Nisan 2018
Mesajlar
225
Tepkime puanı
443
Yaş
23
Şehir
İstanbul
Nağğğğber kardeşlerim size şimdi mükemmel bir film önerisi yapacağım hadi yine iyisiziniz. Bu filmin mantığını anlarsanız kafanız da havai fişekler uçuşabilir..

Filmin Ana konusu ; Yaşamı pek de parlak olmayan Eddie, New York'ta düzensiz bir hayat yaşayan ve pek de başarılı sayılmayacak bir yazardır. Kız arkadaşından ayrıldığı bir gün yolda eski bir arkadaşıyla tanışan Eddie'nin hayatı tamamen değişecektir. Bir ilaç sayesinde eski dünyası değişen, hayata farklı bir gözle bakmaya başlayan Eddie paraya, çekiciliğe ve yüksek bir zekaya sahip olur. Ama aradan çok zaman geçmez, bu yüksek güçün yan etkilerinin ortaya çıkması gecikmez...

Şimdi buraya kadar okey, asıl odaklanmanızı istediğim konu arkadaşından ilacı aldığı sahnede bir konuşma geçiyor, arkadaşı bizim elemana şu tarz bir şey diyor '' bu ilaç beyninde ki reseptörleri aktif ediyor ve hayata başka bir gözle bakıyorsun artık. '' Evet beyler reseptörler.. Bizim uzun yıllardır dopaminle(yani bağımlılıklarımızla) siktiğimiz mükemmel şeyler.. Lütfen dikkatli izleyin size çok şey katabilir anlayarak izlerseniz.

Fragman

.
 
Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst