Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Macar Kızları - Detaylı Rehber

MACAR KIZLARI
Öncelikle merhabalar. Uzun zamandır forumun üyesi olduğum halde buraya bir katkı sunmamıştım. Malum sebeplerden dolayı evde canım sıkılınca Macar Kızlarıyla alakalı detaylı bir rehber hazırlayıp destek olmak istedim( hadi iyisiniz :D). Neden Macar kızları diyecek olursanız sevgilim Macar, dolayısıyla haklarında oldukça fikir sahibiyim. Öncelikle ilişkimden bahsedeyim. Sevgilim Budapeşte'de doğmuş, ailesinde Alman ve Leh kökenli olanlar da varmış. Bunu söyleme sebebimi ilerleyen cümlelerde anlayacaksınız. Yabancı dil okuduğumdan bazen yurtdışından gelen öğrencilerle ortak etkinliklerde bulunabiliyoruz. Sevgilim ile bu etkinlerden birinde, üniversitenin henüz başında tanıştık. Kendisi eğitimini Türkiye'de sürdürüyor ama Macaristan'a gelmem için ikna çalışmalarına başladı bile. İlişkime fazla girmeden Macar Kızlarıyla ilgili rehberime başlayayım.

Fiziksel Özellikleri: Macar kızları fiziksel açıdan oldukça çeşitli, öncelikle bunu belirteyim. Çirkini de güzeli de vardır tabi ama özellikle yerlilerinin daha güzel olduğunu duydum. Açık tenli cildi ve renkli gözleri (bazen açık kahverengi) olanı da var; esmer tenli egzotik güzelleri de. İnce bel, dolgun kalça gibi özellikler çok değişken. Bunun sebebi birçok ulusun bayındırlığı altına girmeleri. Almanya gibi Cermen ırkının özelliklerini almış olanı da var, Leh ırkının özelliklerini almış olanı da. Macar kızları dendiğinde aklınıza fiziksel çeşitlilik gelsin. Ancak dediğim gibi, nereye giderseniz gidin, sizin güzellik algınıza uyacak ve uymayacak kızları bir arada görürsünüz. Avrupa'nın diğer ülkelerine göre keşfedilmemiş bir güzellikleri olduğu söylenir ama bildiğiniz gibi malum sektörün Avrupa başkenti Macaristan. Bu tesadüf olamaz :D Bir diğer fiziksel özellikleri yapılı ve uzun boylu olmaları. Tabii genelleme yapıyorum ama hem sevgilimin görünüşü, hem onun arkadaşlarının görünüşü böyle. Irk olarak iri yarı olduklarına dair bir izlenim bıraktılar bende. Bunun doğruluğunu Macaristan'a gitmeden göremem.

Kişilik Özellikleri: Burada da yine genelleme yapacağım. Her insanın ayrı bir kişiliği vardır ama duyduklarıma ve gördüklerime göre genellemeler yapabilirim. Macar kızlarının davranışları, Türk kızlarının davranışlara göre alışılmadık. Samimi ve arkadaş olmaya açıklar. Modern yanları var ama aynı zamanda geleneklerine bağlı yönleri de var. Telefon numarasını alıp yazışmaya başladığınız bir kız işi evliliğe götürmeye çalışabilir yani. Macar bir kızla tanışırsanız niyetinizi en baştan belli edin (hadi evlenelim ya da ben fuckbuddylik düşünüyorum deyin demiyorum, siz anladınız). Kısa süre içerisinde çevremde gördüklerim, duyduklarıma göre hem bizim kızlarımıza hem de biz erkeklere göre oldukça donanımlı ve eğitimliler. Yani sizden benden çok daha iyi eğitim almışlar ve birçok alanla ilgileniyorlar. İngilizceyi çok iyi konuştuklarını düşünüyorum ve bu düşüncem de yalnız olmadığımı başka platformlarda da görüyorum. En önemli yanları güvenilir ve sevdikleri erkeğe bağlı olmaları. Aldatmaya pek meyilli olmadıkları izlenimine kapıldım ama belli olmaz. Erkek adam olmanız gerekiyor. Kırmızı Hap ve Oyun'la alakalı bildiğiniz şeyleri, kafayı sıyırmadan, doğal bir şekilde sergilerseniz kolay kolay aldatacaklarını zannetmem. Klasik, Türk kızları gibi trip atmıyorlar ve hatalarınızı affetmeye meyilliler.

Ancak olumlu olduğu kadar olumsuz yanları da var. Öncelikle yeni deneyimlere, maceralara açıklar. Bir konuda dikkat çekici bir zaafları var: yabancı erkekler. Macaristan zengin bir ülke değil. Dolayısıyla zengin ya da yabancı kökenli erkeklerin şansı çok yüksek. Yabancı erkeklere düşkünler ve onları tanımak için tuhaf bir merakları var. Özellikle Budapeşte'de zengin ve yabancı erkeklerin çok kız götürdüğünü duydum. Yine duyduklarıma göre, fazla çalışmadan Avrupa standartlarında lüks bir yaşamı tatmak için zengin erkeklerin resmen içine düşüyorlarmış. Süslü arabaların ve pahalı hediyelerin oldukça etkili olduğunu sezdim. Ancak hem fiziksel güzellik hem de kişilik kişiden kişiye değişmekte. Örneğin sevgilim böyle biri değil, olsaydı bunu fark eder ilişkiye hiç girmezdim. Benden iyi bir eğitim almış, bu da beni kendimi eğitmeye daha çok teşvik ediyor. Çünkü bazen yanında mağaradan yeni çıkmış gibi hissediyorum. Bilmediğim çoğu şeyi ondan öğrendim.

Malum koşullardan dolayı beraber olamıyoruz. Kendisi vatanı Macaristan'da, ben de memleketteyim. Her fırsatta Budapeşte'ye gelmemi söylüyor. Şu salgın biter bitmez Budapeşte'ye gidecek, ortamları inceleyeceğim. O zaman çok daha detaylı bir rehber hazırlayabilirim diye düşünüyorum. Macar kızları nerede takılır, nasıl tavlanır Budapeşte'ye gitmeden görmek imkansız. Birkaç mekan ismi duydum ama hatırımda değil. Oraları da öğrenip ziyaret edeceğim.

Son düzenleme:
tüm kızlarda vardır ama şu dırdır etme, trip atma gibi boktan şeylere bizim kızlarımız daha meyilli sanki.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8