Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Maltada ortaligi sallayan Türk youtuber bu videolari gören varmi ?

Elinde kamerayla date'a çıkan youtuberları hiç samimi bulmuyorum maalesef onun dışında yurtdışında Tinder ve Gece hayatı sayesinde randevuya çıkmak daha kolaydır diye düşünüyorum.

Elinde kamerayla date'a çıkan youtuberları hiç samimi bulmuyorum maalesef onun dışında yurtdışında Tinder ve Gece hayatı sayesinde randevuya çıkmak daha kolaydır diye düşünüyorum.
Ben almanyada gecmiste Tinderi cok denedim hatta plusla bende ise yaramadi
gecen biri fake kiz profili olusturmus kendi resmini kadin gibi makyajlamis 1 saate ne mesajlar almis youtubede videosu vardi
yani model erkek yada kiz konusunda cok asiri tecrübeli bir erkek olmadikca buradada hayal tinderle date
Tinder artik bana cöp geliyor

Eline kamera al, gençlerin sarhoş olup kulüp parti tarzı bulunduğu yere git ve güvenli bir şekilde hareket et 3 kişiyle birlikte yatarsın. Olmaması durumu boğaz da oltayı atıp balık gelmemesi gibi bir şey. Sen zaten yerindesin yapman gereken kiskirtmadan oltani çıkartmak.

Yurt dışında olmasının yanında Malta'da olmasının çok avantajı var. Malta bir tatil yeri insanlar eğlenmeye, çılgınlıklar yapmaya ve içmeye geliyor. Çocuğun da eli yüzü düzgün.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8