Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kitap Önerisi manipülasyon ve nlp kitap önerisi

Merhaba beyler. manipülasyon ve nlp hakkında kitap önerisi olan var mı?

nlp üzerine genel bir anlayış edinmek için richard bandler ve john grinder in kitapları; değişim için beyninizi kullanın, trans ve değişim, prenslere dönüşen kurbağalar. Bu kitaplar nlp yi temel olarak anlamak ve deneyebileceğin bir çok şey öğrenmek için harika. ayrıca nlp yi baştan çıkarma için kullanacağını varsaydığımdan ross jeffries, speed seduction (ingilizcen varsa eğer) öneririm. bu kitabın ilk kısmını okumuştum sadece, baya güçlü teknikler var, bi ara baştan sona inceleyerek okuyacağım ben de.

nlp üzerine genel bir anlayış edinmek için richard bandler ve john grinder in kitapları; değişim için beyninizi kullanın, trans ve değişim, prenslere dönüşen kurbağalar. Bu kitaplar nlp yi temel olarak anlamak ve deneyebileceğin bir çok şey öğrenmek için harika. ayrıca nlp yi baştan çıkarma için kullanacağını varsaydığımdan ross jeffries, speed seduction (ingilizcen varsa eğer) öneririm. bu kitabın ilk kısmını okumuştum sadece, baya güçlü teknikler var, bi ara baştan sona inceleyerek okuyacağım ben de.
Prenslere donusen kurbagalari bulmak imkansiza yakin iki yil pesinden kostum kitabin ikinci elini zor buldum

Yeni açtığım konuya bakabilirsin, love hypnosis kitabı var ben beğendim. Ross jeffries abinin kitapları, Richard Bandler kitapları da işine yarayabilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8