Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

manitanin arkadaşına küfür durumu

Merhaba arkadaşlar şimdi ben bizim kız bana dedi ki senin kız arkadaslarin olmayacak falan filan tamam iyi bende dedim ki senin de erkek arkadaşların olmayacak dedim o da tamam neyse bu gün erkek arkadaşlarından biri msj atmış sınavını sormuş bende o sinirle kalktım küfür edip baya or*spu çocuğ vs dedim kızda dedi ona küfür ettim tamam ama annesine niye küfür ettim bende dedm o da durumu biliyor yapmasaydı ben bunu baskinlığımi ortaya koyup olursa onlarada gerekeni yaparım msjini vermek istedim sizce doğru mu yaptım neden ?

Dostum az önce tüm paylaşımlarına baktım

Burası gelişim forumu ilişki koçluğu değil
Sorunun cevabı makalelerde zaten yazıyo makaleleri okursan bu sorularına cevap bulacaksın zaten.

Kankacığım küfür etmen doğru olmamış çünkü bir alfa takmaz/umursamaz/rahat olur/kendisini ve çevresini kontrol edebilir vs.
O sinirle küfür ettiğin için kıza koz verdin. Zaten yapmanız gereken böyle çocukça kısıtlama koymamaktı, herkesin erkek ve kız arkadaşları olur.
Dışarıdaki insanları ilişkinize sokmayın, milletin yorumlarını dinlemeyin ve sen de daha rahat ol.

Sorunun cevabı makalelerde zaten yazıyo makaleleri okursan bu sorularına cevap bulacaksın zaten.
Bu ortamda yeniyim e haliyle daha tonluk va
Kankacığım küfür etmen doğru olmamış çünkü bir alfa takmaz/umursamaz/rahat olur/kendisini ve çevresini kontrol edebilir vs.
O sinirle küfür ettiğin için kıza koz verdin. Zaten yapmanız gereken böyle çocukça kısıtlama koymamaktı, herkesin erkek ve kız arkadaşları olur.
Dışarıdaki insanları ilişkinize sokmayın, milletin yorumlarını dinlemeyin ve sen de daha rahat ol.
Sanırım haklısın dostum

Ortamda daha yeniyim toyluk yani e sende benden iyi biliyorsun ki sadece o yazıları okumakla bişey yapmam bazen pratiğe dokuncede doğru mu değil mi diye soruyorum

Ortamda daha yeniyim toyluk yani e sende benden iyi biliyorsun ki sadece o yazıları okumakla bişey yapmam bazen pratiğe dokuncede doğru mu değil mi diye soruyorum

Yanlış yapmışsın, üstte arkadaş açıklamış zaten. Başlığa bakarsak alfa olduğunu sanmıyorum, tcma, buraya gel çok sık yapmam tarzı başlıklara biraz zaman ayırırsan daha çok şey kazanırsın ve bilgide edinirsin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8