Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

MANTIK DEVRELERİ

efendi erkekliği bırakalı 5 yıl oldu kanka. ben sadece sorguluyorum.

Dostlarım küfür seven biri değilim ama bu düşüncede insanlar neden burada.(Neyse yine de etmemek de fayda var)

Bak dostum tarikat işiyle uğraşan tanıdıklarım var seni oraya yönlendirebilirim tehtidlere karşı gelmezsin falan güzel olur senin adına.

Hala din falan diye zırvalayanlar var mı 21.yüzyılın ölüm korkusu 4 bir yanını sarmış kölelere anlatılan masallara inan var mı(en azından soyutlanmış varsaydığım bu forumda)?

Hadi ama dostlarım buraya ait değilsiniz iyi uçuşlar.

İyi forumlar...

Dediklerine tamamen katılıyorum..ben aynen 24 yaşıma kadar burda olması gerektiği gibi yaşadım içe kapanık temiz efendi düzgün damatlık ev oğlanı tarzında..Allah bir kız çıkardı karşıma ilk 5 sene gerçekten sevdi 2ci 5 sene de benim betalıklarım yüzünden ve işe girince para çevre sahibi olunca gerçek karekteri ortaya çıktı zıvanadan çıktı ve sonuç bi piçle aldattı(kaç kere bilmiyorum tabii) ve terketti gitti bi o.ç p*ç le evlendi..
Şimdi senin bu sorgulamanı bende yaptım..Yıllardır temiz oldum ne geçti elime..Misal haybeye 10 senem gitti hayallerle..Terkedilince yoğun bir acı ve yoksunluk çektim eğer efendi değilde şimdiki gibi tabaklarım olsaydı s..tir yumucik sana mı kaldım aha bende bunlarda var deyip onlara geçerdim bu kadar sıkıntım olmazdı..Dediklerin doğru..isterseniz holywood yıldızı olun her gece birinin koynunda uyanın evleneceğiniz bir kadın var..O kadını da iyi denk getirmek ve cidden aile olabilmek önemli..Bakın benim akranım arkadaşlarımın hanımları var yıllardır tanışırız hepside kardeşim gibidir bana da abi diye saygıda kusur etmezler lakin son 2 aydır bana dolanıyolar mesaj atıp numaradan arıyolar eşim yanında mı diye..Niye ?
ALFA SİNYALLERİ YÜZÜNDEN..İTNELİK (ibne değil bu başka) SİNYALLERİ GÖRDÜKLERİNDEN..Yıllardır bana abi diyen kadınlar..
Şimdi hanımınız olduğunu düşünün ve başka bir arkadaşınızla eşinizin içten içe gizliden gizliye sinyalleştiğini görün bilin yada anlayın..Reelde bişey yok tabi ama sellektör var..naparsınız?
O sebeple eşiniz olacak kadını iyi seçmek ve iyi bir aile kurmanız gerek..Bizim bu çapkınlık saha set vs işlerin zararı fazla yok ama iş sekse yahut ümit verip kandırıp kullanıpta ortada bırakmaya dönerse bu dünyada kısmen lakin ahirette sçtınız..Tabi tövbe edip karşı taraftan helallik almazsanız..
Unutmayın evet şimdiki kızların hemen hepsine yakını sallama çay ama hiçbir poşet çay demlemenin yerini tutmaz..Poşet çayla uğraşın lakin içmeyin...
Evvela şahsınıza kendinize iç aleminize ruhunuza ve kişiliğinize saygınız olsun..ZEKERİN de bir şerefi var..
Kalın salıncakla...

Dostlarım küfür seven biri değilim ama bu düşüncede insanlar neden burada.(Neyse yine de etmemek de fayda var)

Bak dostum tarikat işiyle uğraşan tanıdıklarım var seni oraya yönlendirebilirim tehtidlere karşı gelmezsin falan güzel olur senin adına.

Hala din falan diye zırvalayanlar var mı 21.yüzyılın ölüm korkusu 4 bir yanını sarmış kölelere anlatılan masallara inan var mı(en azından soyutlanmış varsaydığım bu forumda)?

Hadi ama dostlarım buraya ait değilsiniz iyi uçuşlar.

İyi forumlar...
böyle düşünceleri olan insanların tarikat üyesi olması gerekmiyor. senin kafanda inançlı ve düşünen bi adam sanırım cüppe,sarıkla gezen ,arap, 1 metre sakalı olan tipler?
yanılıyorsun. herkesin içinde acaba?
korkusu vardır.sende yoksa seni tebrik ederim.
fakat hayatta bu kadar yargılayıcı konuşmanın bi sonuç getireceğini sanmıyorum.
saygılar.

Dediklerine tamamen katılıyorum..ben aynen 24 yaşıma kadar burda olması gerektiği gibi yaşadım içe kapanık temiz efendi düzgün damatlık ev oğlanı tarzında..Allah bir kız çıkardı karşıma ilk 5 sene gerçekten sevdi 2ci 5 sene de benim betalıklarım yüzünden ve işe girince para çevre sahibi olunca gerçek karekteri ortaya çıktı zıvanadan çıktı ve sonuç bi piçle aldattı(kaç kere bilmiyorum tabii) ve terketti gitti bi o.ç *** le evlendi..
Şimdi senin bu sorgulamanı bende yaptım..Yıllardır temiz oldum ne geçti elime..Misal haybeye 10 senem gitti hayallerle..Terkedilince yoğun bir acı ve yoksunluk çektim eğer efendi değilde şimdiki gibi tabaklarım olsaydı s..tir yumucik sana mı kaldım aha bende bunlarda var deyip onlara geçerdim bu kadar sıkıntım olmazdı..Dediklerin doğru..isterseniz holywood yıldızı olun her gece birinin koynunda uyanın evleneceğiniz bir kadın var..O kadını da iyi denk getirmek ve cidden aile olabilmek önemli..Bakın benim akranım arkadaşlarımın hanımları var yıllardır tanışırız hepside kardeşim gibidir bana da abi diye saygıda kusur etmezler lakin son 2 aydır bana dolanıyolar mesaj atıp numaradan arıyolar eşim yanında mı diye..Niye ?
ALFA SİNYALLERİ YÜZÜNDEN..İTNELİK (ibne değil bu başka) SİNYALLERİ GÖRDÜKLERİNDEN..Yıllardır bana abi diyen kadınlar..
Şimdi hanımınız olduğunu düşünün ve başka bir arkadaşınızla eşinizin içten içe gizliden gizliye sinyalleştiğini görün bilin yada anlayın..Reelde bişey yok tabi ama sellektör var..naparsınız?
O sebeple eşiniz olacak kadını iyi seçmek ve iyi bir aile kurmanız gerek..Bizim bu çapkınlık saha set vs işlerin zararı fazla yok ama iş sekse yahut ümit verip kandırıp kullanıpta ortada bırakmaya dönerse bu dünyada kısmen lakin ahirette sçtınız..Tabi tövbe edip karşı taraftan helallik almazsanız..
Unutmayın evet şimdiki kızların hemen hepsine yakını sallama çay ama hiçbir poşet çay demlemenin yerini tutmaz..Poşet çayla uğraşın lakin içmeyin...
Evvela şahsınıza kendinize iç aleminize ruhunuza ve kişiliğinize saygınız olsun..ZEKERİN de bir şerefi var..
Kalın salıncakla...
usta seninle diyalog kurmak isterim varsa instagram adresini yazarmısın

Senelerce ortamların iplenmeyen adamı olarak yaşadım.neden aldığım aile terbiyesinden dolayi hep bana efendi olmam ogutlenmisti.bilincalti da bunu farkli bir sekilde algiladi ve ben bir kizla arkadas bile olamadim.boyle seylerin cok yanlış olduğunu da söylemeliyim çünkü bunu da evde dışa vuruyordum ve evde çok yaramazlık yapıyordum.okuldaki basarilarim ailem tarafından hiç ovulmedi.hocam siz buna bakmayın bu evde böyle değil falan filan.neyse erkek arkadaşım baya vardı ama onlarla da sadece geyik muhabbeti olunca çok samimi oluyordum.yaklasik 8-9 ay önce tüm hayatımı tekrar düzenlemeye karar verdim.sosyal medya hesaplarımı sildim.nofapa başladım.beni aramayip sormayan insanları hayatımdan sildim.ne mi oldu dersiniz kızlar her gün benimle muhabbet açmaya filan çalıştı.yabanci bir kız tarafından öpüldüm lan durduk yere neyse bunun gibi vs. fazla uzatmayayım.
Benim asıl değinmek istediğim yer efendilikle bir yere gelinmiyor ortamlarda.kendimi degistirip bu olaylari yasayinca o kadar simardim ki her gün güzel kız yüzü aramaktan başım dönüyor.bu da çok yanlış ama kendimi kaybettim işte.ulan böyle kızların bizim gibi tek bir kendini geliştirmeye çalışan erkeklerle işleri yok onlar her erkeği istiyor.yani anlayacağınız beyler başlığı açan kardeşimin dediği gibi bizim gibi erkekleri haketmiyorlar ama elden de birşey gelmiyor.ben ileride bakire olmayan kızla evlenmek istemem beyler ama yapacak bir şey yok.bunu kafamda kesinlestirip kabullenince dışarıdan duzgun biriyle evlenmeye karar verdim.

Dediklerine tamamen katılıyorum..ben aynen 24 yaşıma kadar burda olması gerektiği gibi yaşadım içe kapanık temiz efendi düzgün damatlık ev oğlanı tarzında..Allah bir kız çıkardı karşıma ilk 5 sene gerçekten sevdi 2ci 5 sene de benim betalıklarım yüzünden ve işe girince para çevre sahibi olunca gerçek karekteri ortaya çıktı zıvanadan çıktı ve sonuç bi piçle aldattı(kaç kere bilmiyorum tabii) ve terketti gitti bi o.ç *** le evlendi..
Kalın salıncakla...
amınakoyim bunu yaşamak istemiyorum usta :/
heralde hayatta başına gelmediğini istemediği en büyük şeydir bi insan için o kızın 7 sülalesini ve o zihniyette yetiştiren anne babasını sikeyim

Biri kuran diyorsa kaçın amk yok öyle bir şey bilader.Kurandan sonrasını okumadım.

Tanrı inancım yok. Öldükten sonra hiç olacağız. Ben buna inanıyorum evlenmeyi de düşünmüyorum hayatta zevkin amına koyacağım daha gencim hayat ilginçtir insana ne çıkaracağı belli olmaz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8