Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

MAVİ HAPTAN BURALARA GELİŞ...

Merhabalar arkadaşlar
18 19 yaşıma kadar hiçbir ilişkim olmadı ama tabi ergeniz abazalık falan tavan ama sürekli çevre ve ailenin ortamı ile kendini 1 kadına adama evlenme yuva kurma ve bunun sonsuz pozitif bir olumlaması olacağı düşüncesi vardı bende
Derken sene 2014 iyi bir şehirde bi tıp fakültesi kazandım. Hiçbir şey yapmamama rağmen bana olan ilgi artmaya başladı tabi bende saf sanıyorum ki karakterime huyuma yazılıyor bana halbuki istemeden CPD kavramı ile tanışmışım...
Sonra 2017 yılında bir kızla tanıştım 10 üzerinden 6,5 gibi ve ona seni seviyorum derken bile elim ayağım titriyordu heyecanlanıyordum bu da davranışlarıma yansıyordu rahat değildim falan bu 2 3 ay beni öyle bir büyüledi ki dostlarımla hatta ailemle bile ilişkilerim zayıfladı...
Neyse sonra bir baktım ki kız şikayetçi anlamadım başta noluyoruz falan dedim içten içe...
Geçer dedim heralde duygusal olarak hassastır dedim falan baktım ki olay ağırlaşıyor
Ben onu kaybetmemek için alttan alıyorum bir sonraki sefer daha ağır tartışıyor hakaret ediyor hatta küfür bile etmiştir... Ben ise sakin sessiz bir üslupla saygımı koruyarak yaklaşıyorum.
Tartışmaların kaynağı ise benim özgüvensiz durmam masaya yumruğunu vuramamam vs falandı...
Sonra googledan yavaş yavaş Araştırmaya başladım ve kızların efendi erkekler yerine p*ç erkek tercihi diye bişey gördüm baktım ki binlerce entry...
Dedim ki Allah Allah sadece ben değilmişim demekki günlerce okudum her şeyi analiz etmeye çalıştım...
Derken geçen sene alfalık kırmızı hap doğal seleksiyonda eş seçimi vs gibi durumlarla tanıştım irdeledim gerçekten de kendimi işe yaramaz bir mal gibi hissettim...
Sonra dış görüntü önemli değil önemli olan iç güzellik diyen eski benden sıyrılıp CPD kazanmaya çalıştım imaj yaptım spor yaptım iyi kötü sosyal ağımı genişlettim tip olarak da çok yakışıklı olmasam boyum fiziğim idare edebilecek bir tipimle piyasaya çıktım...
Sonra baktım ki benim kız kedi olmuş kavga etmiyor sakin ben hiçbir şey yapmaya çaba sarfetmesem bile sadece kendine yatırım yaparak onlarca kızla tanıştım hatta sonuçlandırdığım bile oldu...
Gel zaman git zaman benimle konuşmak isteyen kızların güzelliği artmaya başladı 3 sene önceki ben görse nutku tutulacak kızlar bana yazıyor dedim ve orda anladım ki tüm olay CPD katmak kendine yatırım yapmak...
Benim kızlada en son telefonu yüzüme kapattığı için konuşmuyorum çünkü hakaret küfür ve benim mal zamanlarıma denk gelen bir durumun birikmişliği var en küçük yanlışta dayanamıyorum artık...

DİYECEĞİM O Kİ CPD YÜKLENİN..
KIZLARIN EGOSUNU ŞİŞİRMEYİN SİZ DEĞERLİSİNİZ BİR LUTUFSUNUZ UNUTMAYIN
BU TEORİDE SÖYLENEN DURUMLARI PRATİKTE YAŞAYAN BİR ARKADAŞINIZIN HİKAYESİDİR
HERKESE BOL ŞANS

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8