Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Mecralara göre kadın bulma ihtimali

tabi kanka ya realdeki hatunlar kadar sağlamı çok nadiren denk gelir orda,zaten uygulamayı övmüyorum sadece reale yaklaştıkça farkın nekadar ciddi olduğunu düşünüyorum yoksa azardaki kızlar yansın su veren itfayeyi sk*yim 😃
eyvallah brom sosyal mecrada yanan hatunlara su verilmez itfayeye yazık sal gitsin :D
inci gibi hatunlar realde, az sabır!! ;)

D E V A M K E
Bu arada set açarken kendini nasıl ikna ediyorsun? Bu site gibi yerler yokken nasıl ikna ediyordun?

D E V A M K E
Bu arada set açarken kendini nasıl ikna ediyorsun? Bu site gibi yerler yokken nasıl ikna ediyordun?
kanka valla itiraf etmek gerekirse,ozamanlar daha çok zevk alıyordum bu işlerden nasıl cesaret ediyordum bunu sormak istedin sanırım,valla hatırlamıyorum bile kanka ama hiç bilgi birikimim olmasada gidip heyecanlandığım halde konusuyordum bi şekilde bi anlık birşey şöyle düşün,yanına gidip ağzını açsan zaten konusmak zorunda kalıcaksınız ikinizde ben hep akıl yürütüyordum nasıl yapılır şunu dediğimde ne diyor kızlar şunu dediğimde ne diyorlar diye fare deneyi gibi deniyordum kızlarda ve sanırım beni buna gelişime iten beni üzen kızlar oldu mecbur kaldım yani kanka😃

Yazın için teşekkürler. Uygulamalarda gerçeklere değinmen hoş olmuş. Açılış konusunda zorluk yaşamamışsın öyle büyük bi korku falan bu güzel. Diğer arkadaşlarımın da bilmesi gereken şey gerçek iletişimin uygulamalardaki kadar zor olmayışı.

Alfa erkeğin kriterleri olur ben her kızla ilişkiye girmem oyunda her silahı kullanan karakter değil en iyi silahı kullanan karakter kazanır. önceliğiniz şu olmalı fahişe veya kaşar diye sokakta ayırdığınız kızlarla takılmak onlar gibi olan insanlara mahsustur Alfa adam free hatunlarla takılmaz premium hatunları ulaşılması zor hatunları arzulayıp onları elde etmek için uğraşır .Deneyimlerimde açıklarsam her hatunla yatarsan bel soğukluğu ile uğraşırsın eline her geçen bir haz olmaz. ( Unutmayın Alfalık ile Abazalık arasında uzun bir çizgi vardır. Ulaşılmazı hedefleyene Alfa her hatunu kucaklayana abaza denir. bu konuda bana katılacaktır @maliblue

Yazın için teşekkürler. Uygulamalarda gerçeklere değinmen hoş olmuş. Açılış konusunda zorluk yaşamamışsın öyle büyük bi korku falan bu güzel. Diğer arkadaşlarımın da bilmesi gereken şey gerçek iletişimin uygulamalardaki kadar zor olmayışı.
aynen öyle kanka hem bi heyecanı var sanal neymiş gerçekten beta yeri,yüz yüze kanlı canlı çok başka ve hiç rakibin yok : )

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8