Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Meditasyon

Ghostlykisses

Forumdan Uzaklaştırıldı
Merhaba millet,öncelikle iyisinizdir umarım
Meditasyon yapan arkadaşlar varsa ben de başlamayı dusunuyorum önerilere açığım günde 10dklık meditasyonun faydaları baya fazla öneririm herkese

Ben meditasyon türlerini bilen birisinin makale yapmasını istiyorum.

dostum selamlar, öncelikle meditasyon konusunda şunu söyleyeyim ki bir zamandan sonra dünyevi işler insanın iç sıkıntılarını çözmeye yetmez ve insan yüzünü göğe çevirir. meditasyon illa oturup "oğğhm" demek değildir, dinine uygun olan ibadeti günlük olarak yapman da aynı etkiyi vereceği için bir nevi meditasyon olacaktır. eğer bir dinim yok diyorsan da özellikle sabah saatlerinde kalkıp 10-15 dakika rahatça yere oturup zihnini boşaltarak nefes alıp verme egzersiz yapman yetecektir diye düşünüyorum

kendine iyi bak

Kliseye mutlaka gidip bir ayine katıl pazar günleri
İlahilerini falan dinle koro halinde söylüyorlar en güzel meditasyon yapıyorum ben

müslüman çoğu kişi millete önerilir mi bu
Ya kardeşim Hristiyanlıkta bu dediğim şey Ritüeldir yani meditasyon olarak geçer Müslümanlıkta ise zikir gibi şeyler vardır yeni bir şey denese insan oğlu Tanrı’sını mı kaybeder Hem Allah, göndermedi mi Hristiyanlığı 3 büyük dini..

Ya kardeşim Hristiyanlıkta bu dediğim şey Ritüeldir yani meditasyon olarak geçer Müslümanlıkta ise zikir gibi şeyler vardır yeni bir şey denese insan oğlu Tanrı’sını mı kaybeder Hem Allah, göndermedi mi Hristiyanlığı 3 büyük dini..
Sokayım senin aklına git burdan

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8