Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

merhaba bana yardımcı olabilir misiniz?

sana diyeceğim şu ki ne yaparsan yap unutumacaksın hele ki sana dokundu veya seni güldürdü yani kısacası seni kendine özel hissettirdiği anlar olduğu için unutman çok zor olacak gerçek budur

unuturum herhalde zamanla
ben bir kıza da aynı sana davranılan şekilde hatta daha ağır davranmıştım aşağılamalar dalga geçme küçümseme ve sürekli de dokunduğum için beni aşk hormonu salgılatıyor sarılmak dokunmak ben bunların hepsini yapmıştım beni uzun bir zaman unutumadı herhalde ben de onu tabii

ben bir kıza da aynı sana davranılan şekilde hatta daha ağır davranmıştım aşağılamalar dalga geçme küçümseme ve sürekli de dokunduğum için beni aşk hormonu salgılatıyor sarılmak dokunmak ben bunların hepsini yapmıştım beni uzun bir zaman unutumadı herhalde ben de onu tabii
aşağılama sebebi düşündüğüm gibi manipüle etmek mi

aşağılama sebebi düşündüğüm gibi manipüle etmek mi
sana şöyle açıklayım dostum o gittikten yani ayrıldıktan sonra onu özlemeye başladım onu manipüle etmek ki bunu başardım kısacası kullanmak istedim her şeyde aklına gelebilecek şekilde bunu hırsımdan yaptım ama o gidince işte başka oluyor işler :) sen nasıl hissediyorsun kendini

sana şöyle açıklayım dostum o gittikten yani ayrıldıktan sonra onu özlemeye başladım onu manipüle etmek ki bunu başardım kısacası kullanmak istedim her şeyde aklına gelebilecek şekilde bunu hırsımdan yaptım ama o gidince işte başka oluyor işler :) sen nasıl hissediyorsun kendini
bilmiyorum yani özlüyorum bi yandan da özgüvenim düştü üzülme sebebim yakın arkadasımın bunu yapması herhalde beni önemsedigini düşünüyordum yazasım falan geliyor ama gurur yapıyorum

umarım teşekkür ederim
bazen de gurur yapmamak gerekir guru ve önyargı adlı kitap vardı adam gurur yaptığından dolayı karşı tarafta önyargılı davrandığından dolayı birbirlerinden nefret ediyor ama aynı zamanda seviyorlardı bir yazman da fayda var derim

bazen de gurur yapmamak gerekir guru ve önyargı adlı kitap vardı adam gurur yaptığından dolayı karşı tarafta önyargılı davrandığından dolayı birbirlerinden nefret ediyor ama aynı zamanda seviyorlardı bir yazman da fayda var derim
okumuştum ama bu durum çok farklı onu kaybetmek gururumu kaybetmekten iyidir etmediği küfür kalmadı sanırım onun amacı da kullanmaktı böylesi daha iyi gibi bi ay iyi dayandım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8