Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

merhaba bana yardımcı olabilir misiniz?

Tüm saygısızlıkları seviyesizlikleri yaptığına göre seni baya özledim diyerek geri dönebilirsin başka ne yapacaksın. Konuya bak, kim onaylıyor bu konuları ?
kızlarsoruyor yan tarafta güzin ablada yokuştan aşağıya sallanınca.
Werewolf'un konuya değinme tarzına ve aşağılamasına katılmasam da haklı olduğu nokta bu başlığın gereksizliği...

Seni aşağılayan, manipüle etmeye çalıştığını açık açık dile getiren ve ağır küfürler eden bir insanla bozulan arkadaşlığın hakkında "onu baya özledim, n'apsam?" gibi bir serzenişle burada başlık açmak bana pek akıllıca gelmiyor. Demek istediğim şey, bence kimsenin sana burada "özlediysen git yanına, n'olucak" gibi bir tavsiye vereceğini zannetmiyorum ve sende bunun farkındasın diye düşünüyorum lizziewq. Burada aslında istediğin şey ilişki tavsiyesi değil, erkek arkadaşından almayı umduğun bir destek veya ilgi bekliyorsun.

Ek olarak:
Sırf "flörtleştiğini" düşündüğün bir erkek arkadaşınla aranın açılması sende bu kadar anlamsız bir ilgi açlığı yaratıyorsa; özgüvenini başkalarından aldığın tepkilere göre kolayca kaybediyorsan belki sende de bir problem var demektir.
Belki de eş seçme standartların belli değil, arkadaş-flört ayrımını yapmakta zorlanıyorsun, doğru değerlendirmeleri yapabilmen için bir sezgi veya bilgi eksikiğin var.

Böyle bir konuya gereğinde fazla bile yazdım...

Son düzenleme:
Werewolf'un konuya değinme tarzına ve aşağılamasına katılmasam da haklı olduğu nokta bu başlığın gereksizliği...

Seni aşağılayan, manipüle etmeye çalıştığını açık açık dile getiren ve ağır küfürler eden bir insanla bozulan arkadaşlığın hakkında "onu baya özledim, n'apsam?" gibi bir serzenişle burada başlık açmak bana pek akıllıca gelmiyor. Demek istediğim şey, bence kimsenin sana burada "özlediysen git yanına, n'olucak" gibi bir tavsiye vereceğini zannetmiyorum ve sende bunun farkındasın diye düşünüyorum lizziewq. Burada aslında istediğin şey ilişki tavsiyesi değil, erkek arkadaşından almayı umduğun bir destek veya ilgi bekliyorsun.

Ek olarak:
Sırf "flörtleştiğini" düşündüğün bir erkek arkadaşınla aranın açılması sende bu kadar anlamsız bir ilgi açlığı yaratıyorsa; özgüvenini başkalarından aldığın tepkilere göre kolayca kaybediyorsan belki sende de bir problem var demektir.
Belki de eş seçme standartların belli değil, arkadaş-flört ayrımını yapmakta zorlanıyorsun, doğru değerlendirmeleri yapabilmen için bir sezgi veya bilgi eksikiğin var.

Teşekkür ediyorum

Erkek arkadaşın muhtemelen red pill yazılarını okuyup alfa olmak konusunu çok yanlış anlamış.Sürekli hakaret ederek çekici olacağını zannetmiş.Senin yapabileceğin sadece terketmek.Eğer onun ne yaptığını gizli gizli takip edersen (instagramda stalklamak gibi) onu unutamazsın.Bu yüzden onunla ilgili bütün bilgi akışını kes ve kendine yeni birini bul

Erkek arkadaşın muhtemelen red pill yazılarını okuyup alfa olmak konusunu çok yanlış anlamış.Sürekli hakaret ederek çekici olacağını zannetmiş.Senin yapabileceğin sadece terketmek.Eğer onun ne yaptığını gizli gizli takip edersen (instagramda stalklamak gibi) onu unutamazsın.Bu yüzden onunla ilgili bütün bilgi akışını kes ve kendine yeni birini bul
teşekkür ederim bana da öyle geldi

Ek olarak:

İnsanlara insan gibi davranan, cevap veren birisini görünce foruma olan inancım artıyor.

Sizin iş bence olmamalı , birbirinize zarar verceksiniz karşındaki ciddi düşünen biri gibi durmuyor yada karşılıklı değer bilincinde olan biri , aşk malesef kalpte ağır hasar bırakan insanı bazen silemiyor bazende çok zor siliyor ...
En iyisimi bence sen insanlar için yaşama , kendine bir saygın olsun , insanlar nadir değişir boşuna değiştirmeye çalışma
Sen merak etme gidenin yerini doldurcak insan çok o konuda hiç şüphen olmasın...

Dostum erkek arkadaşının iki makale okuyup daha neyin ne olduğunu kavramadan okuduklarını uygulamaya çalışan sahte alfa olduğunu düşünüyorum, sana saygı göstermemesi, küfür etmesi ve bunu "neg" gibi bir şey sanıyor olması trajikomik bir durum. Seninle iyi geçinmeye çalışmayan, seni aşağılayan, senin motivasyonunu, hayat enerjini düşüren bu erkek arkadaşına karşı uygulayabileceğin naçizane fikrim var; S*ktir çekmen aksi takdirde bu arkadaşın seni daha da kötü etkileyecek gibi. Özlediğini söylüyorsun bu dediğimi yapman zor olacak biliyorum ama onu hayatından çıkardığında daha güzel insanlarla tanışmanı engelleyecek bir şey olmayacak. Umarım sana saygı duyan, iyi insanlarla karşılaşırsın. İyi forumlar

Dostum erkek arkadaşının iki makale okuyup daha neyin ne olduğunu kavramadan okuduklarını uygulamaya çalışan sahte alfa olduğunu düşünüyorum, sana saygı göstermemesi, küfür etmesi ve bunu "neg" gibi bir şey sanıyor olması trajikomik bir durum. Seninle iyi geçinmeye çalışmayan, seni aşağılayan, senin motivasyonunu, hayat enerjini düşüren bu erkek arkadaşına karşı uygulayabileceğin naçizane fikrim var; S*ktir çekmen aksi takdirde bu arkadaşın seni daha da kötü etkileyecek gibi. Özlediğini söylüyorsun bu dediğimi yapman zor olacak biliyorum ama onu hayatından çıkardığında daha güzel insanlarla tanışmanı engelleyecek bir şey olmayacak. Umarım sana saygı duyan, iyi insanlarla karşılaşırsın. İyi forumlar
çok teşekkür ederim

ben 1 senelik yakın erkek arkadaşımdan hoşlanıyorum yaklaşık 3 4 aydır falan fakat sürekli kavga ediyoruz 1 ay küs kalıyoruz arıyor barışıyoruz
son kavgamizdan sonra baya flört gibi olmuştuk bana beraber çalma listesi yapalım diyordu saatlerce konuşuyorduk sıkılmadan yapmıştık da
ama sürekli bi aşağılayıcı tavrı vardı kavga etme sebebimiz de bu çoğu şeyimle dalga geçip aşağılıyor kavga edince de peşimden koşuyordu ama çok ağır konuşuyordu sonunda yine yaptı dayanamadım patladım tiksiniyorum senden falan dedim o da baya ağır laflar etti küfür bile etti küstük 1 aydır konuşmuyoruz 11 gün önce falan denk geldik yine ağır laflar etti ve doğum günüme de çok az kaldı kutlar mi bilmiyorum ama ben baya özledim onu ne yapmalıyım?
Seni şuan çok aşşağılık olarak görüyorum.Bu hayatta en hazmedemediğim şeylerden biride kız veya erkak farketmez birinin köpeği olmasıdır.Aşkın gururunun önüne geçmesin, gururun aşkın önüne geçsin ki sana küfrettiğinde siktir olup gidesin ama görüyorumki gram gurur yok bide özledim diyosun allahın budalası

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8