Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Mesaj atmaktan korktuğum kız

Herkese merhaba kararsız kaldığım bir konuyu size sormak istedim.Bir kız var benim karşı komşumun arkadaşı ve komşumda kız.Kızı geçen gün gördüm öncedende instagramda takipleşiyoduk yeni hesap açtım diye takipleşmiyoruz artık.Geçen gün eve gelirken o kızda kapıda komşuyla konuşuyodu onu uğurluyodu beni gördü göz göze geldik ben normalde eve gitcektim kapıda yengemlere selam verip konuştum sırf iş atmak için neyse ordada sürekli baktı sonra kız gittikten sonra ben komşumun yanına gittim biraz konuştuk selam yolladım selamımı söyleyince şaşırmş, inanmamış bende yazmak istiyorum kıza ama pek kızlara yazan biri olmadığım için bunada yazasım yok buna ekstra istemiyorum sebebide kız kardeşimlede muhabbeti var ve bir araya geldiklerinde abin bana yazdı diye hava atmasından korkmam.Şimdi napayım kendi görüşlerinizi söyleyin umarım anlatabilmişimdir.

bence böyle düşüncen varsa ona mesaj atmak yerine bir dahaki karşılaşmanızda konuşup onun sana mesaj atmasını sağlaman daha iyi olacaktır.

bence böyle düşüncen varsa ona mesaj atmak yerine bir dahaki karşılaşmanızda konuşup onun sana mesaj atmasını sağlaman daha iyi olacaktır.
Bidaha karşılaşırmıyız bilmiyorum birkaç ay sonra askere gidicem şuanda çalışıyorum zor yani karşılaşmak.

Bence Mesaj at kardeşim. Kız kardeşine hava atarsa engellersin balon gibi söner havası sen merak etme. Çok detaylı da düşünme sadece yap.

Bence Mesaj at kardeşim. Kız kardeşine hava atarsa engellersin balon gibi söner havası sen merak etme. Çok detaylı da düşünme sadece yap.
Çok düşündüm ve instagramdan takip edip fotolarını beğendim yazmadı bende bugün engelleyip engeli kaldırdım takipleşmiyoruz yani şuan.

Nick çok yaratıcı :)
Birincisi kızın tüm fotoğraflarını üst üste beğenmen çok büyük bir hata. İkincisi yazmadı diye engellediysen, kız bunu farketmiş olsa gerek. Üçüncüsü ilgini çok belli etmişsin.

“Kızlar hayatlarında dahil olan erkeklerden değil, hayatlarına dahil olacakları erkeklerden hoşlanırlar...”

Nextle hocam.

Nick çok yaratıcı :)
Birincisi kızın tüm fotoğraflarını üst üste beğenmen çok büyük bir hata. İkincisi yazmadı diye engellediysen, kız bunu farketmiş olsa gerek. Üçüncüsü ilgini çok belli etmişsin.

“Kızlar hayatlarında dahil olan erkeklerden değil, hayatlarına dahil olacakları erkeklerden hoşlanırlar...”

Nextle hocam.
Teşekkürler.Kız selam yolladığımda inanmadığı için fulledim resimleri.Engeli hemen kaldırdım maksat takipleşmeyelim onun için engel atıp kaldırdım.

Çok yanlış dostum. Hem yakın çevrende olan birisi. Yani normal oyunla yaparsan, hele de kardeşinle arkadaşsa, sıkıntı olur. Akışına bırak.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8