Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Mevcut Siyasilerden Hangisine Oy Verirsiniz?

Muhalifseniz en çok oy alacak muhalefet partisine vermeniz şart diğer türlü iktidara kar sağlamış oluyorsunuz aynı zamanda ali babacan'ın dediklerini 1'e 1 destekleyen bir insan olarak (bazı sözleri çelişkili onlar hariç) geçmişine bakıp o adamın diğerlerinden farksız olduğunu görebilirsiniz.

Muhalifseniz en çok oy alacak muhalefet partisine vermeniz şart diğer türlü iktidara kar sağlamış oluyorsunuz aynı zamanda ali babacan'ın dediklerini 1'e 1 destekleyen bir insan olarak (bazı sözleri çelişkili onlar hariç) geçmişine bakıp o adamın diğerlerinden farksız olduğunu görebilirsiniz.
Hep sakin kafalı bir adam Ali Babacan ona ne denildiyse onu yaptı ekonomiden çok iyi anlıyor adalet anlayışı var zaten iktidar kaybederse bu iki sebebin çoğunlukta olması dolayıyla kaybedecek

Forumda siyaset yasak inadına açıyorsunuz umarım siler admin şu konuyu aksi halde kalpler kırılacak
Dostum siyaset yasak değil saygı çerçevesinde.Barneystinson senin oy vermediğin için ülkeyi çökerteceğini düşünmesi yanlış senin de adama sol kesime vereceğim dediği için terör destekcisine ver demen yanlış.Bu kadar agresif olmaya gerek yok amk

Düzenin kuklalarına oy vermiyorum, dünya görüşümün başarılı olması için elimden geleni yapıyorum.

Muharrem İnce aday olursa ona vereceğim onun dışında bir seferliğine hükümet gitsin diye karşısında kim varsa ona.

Türkiyede hic bir siyasi parti aslinda hosuma gitmiyor
ama belki memleket partisine atardim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8