Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Millet bu forumun niye bir app'i yok?

Evet beyler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Sizce akıllı telefonlarımızdan giriş yapabileceğimiz bir Alfaloji app'i olsa mükemmel olmaz mı?
Modlar ne düşünüyor bu konu hakkında?

Ek: https://www.instagram.com/alfalojimedya/
Bu arada sayfanın Instagram uzantısı bana pek "alfa" tarzı gelmedi, son gönderilere bakacak olursak kişisel gelişim zırvası postlardan oluşan boş bi sayfadan ibaret.

Son düzenleme:
Aslında harika olabilirdi, an itibariyle o kadar aktif bir forum değiliz bu yüzden modlar gereksiz olduğunu düşünebilir.

Alfaloji app çıksa altında yapılacak birkaç yorum: "kız arkadaşım geri dönmedi, 1 yıldız veriyom olmamış"
"kızı tavlayamadım bu ne biçim uygluma a**"
"gıcık oldum ya böyle bişey olabilir mi, artık elimle evlenecem yemin ediyorum"
"sakın indirmeyin beyler, app'deki tavsiyeleri dinleyip eve attığım kız osman abi çıktı"

Googleden 3 noktaya tıkla , ana ekrana ekle de al sana app

Alfaloji app çıksa altında yapılacak birkaç yorum: "kız arkadaşım geri dönmedi, 1 yıldız veriyom olmamış"
"sakın indirmeyin beyler, app'deki tavsiyeleri dinleyip eve attığım kız osman abi çıktı"
1561750991508-png.410015

Knk bu yorumları yapan embesiller her yerde var ;)
Instagram sayfasına çeki düzen verilebilir alternatif olarak.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8