Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Milli Olacaklara Tavsiyeler

Kuşçubaşı

Blog Yazarı
Yönetici
Süper Moderatör
Henüz milli olmamış ama yakın zamanda olacak kardeşim, bazı bilgileri bilmen senin faydanadır. Hatunu yatağa attıktan sonra bön bön bakıp "ne yapacağım şimdi" dememek için bunları bilsen iyi olur, ben aklımda olanları yazacağım, başka önerileri olan varsa yorumlarda belirtsin:

1. Sana "heyecan yapma" demeyi çok isterim ama heyecan yapacaksın. Bu çok normal. O yüzden çok da takma kafaya, mümkün olduğunca an'a odaklan.

2. Kız arkadaşın ya da hayat kadını olması fark etmez, yanına muhakkak kaliteli bir prezervatif al. Hamilelik tehlikesini geçtim, AİDS(HIV) denen nalet hastalığa yakalanırsan Allah korusun geri dönüşün olmaz. Prezervatif seni AİDS'ten ve olası bir çocuktan korur.

3. Kadını ayı gibi somurma hemen, biraz sabret. Önsevişme dediğimiz aşamanın tadını çıkar, hatunlar en çok bu aşamayı severler ve tahrik olurlar. Eğer olaydan zevk almaya bakarsan hem heyecanını yenersin hem de hatunu tahrik edersin. Ve tahrik olmuş bir kadın her an patlayabilecek bir yanardağ'dan farksızdır.

4. Eğer partnerin anal konusunda deneyimli değilse, hiç girme o sulara. Hem kadıncağıza yazık olur hem de sana. Klasik bir laf vardır; hak yolu varken bok yoluna ne gerek ?

5. Başta da dediğim gibi, ilk deneyimin olduğu için heyecan yapman çok normal. Bu da sende dikkat dağınıklığına bağlı sertleşme sorunu yaratabilir. Yani, anlayacağın; çükün error verir. Öyle bir durum olursa panik yapmana gerek yok, an'a odaklan ve tahrik edici şeyler düşün.

6. Eğer partnerin de senin gibi deneyimsizse(mesela kız arkadaşın), o zaman her şeyi yavaştan al. Genelde deneyimsiz kızlar ilişki anında canlarının yanacağından korkarlar. Bu yüzden önsevişmeye önem ver. Kızı tahrik et ki korkularından kurtulsun. Bilhassa, deneyimsiz hatunlar genelde çabuk tahrik olurlar. Bu yüzden işin daha kolay.

7. Hiç çük kaldırıcı ilaçlara, azdırıcılara felan başvurma. Sen kendi erkekliğinle kadını tatmin edemiyor da dışarıdan yardım alıyorsan sorun var demektir. Kaldı ki, bu senin ilk deneyimin, o yüzden kendi cinsel gücünü doğru bir şekilde görebilmen için araya böyle şeyleri katmaman gerekir. Ha, ileride bazı sorunlar yaşarsın, o zaman gidersin ürolojiye doktordan sorunun için yardım istersin.

8. Eğer mümkünse, tecrübeli bir hatunla ilişkiye gir. Bırak o seni yönlendirsin. Zira iki taraf da çömez olunca pek hoş görüntüler çıkmıyor ortaya.

9. Cinsel zevk daima karşılıklı olmalıdır. Oral ilişki de karşılıklıdır. O senin işini gördüyse sen de onunkini görmelisin. Odunluğun lüzumu yok. Ha ama, karşındaki hayat kadınıysa bu maddeyi es geç.

10. Zevk almaya bak ;)

NOT: Aklıma gelenler olursa eklerim.

Buyuk ihtimal iceri girer girmez bosalacaksin. Geciktiricili bir seyler al :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8