Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Mimikler ve beden dili

Ghostlykisses

Forumdan Uzaklaştırıldı
Eski zamanlarda insanlarla olan dokunma temasım neredeyse sıfıra yakın çok samimi olduğum kişilerle bile sadece el sıkışması yapar ve ortamlarda soluk içime kapanık ölümlü bir yüzle etrafı süzerdim ve dışardan bir gözlem yapıldığında şu an ki düşüncelerim ve bildiğimi sandığım bilgiyle şu kanıya varıyorum o zamanlar güçsüz ezik ve mutsuz bir görünüş ortaya çıkarıyormuşum bugün bunu daha detaylı düşündüm ana sebebi ise insanlarla olan özellikle erkeklerin omuzlarına vurma kollarından tutma ve konuşmadan mimik hareketleriyle yaptığım izlenimlerle güçlü bir görünüş çizdiğimi gördüm ve farkettim çünkü insanlar istediklerimi yapıyor ve ben hangi çerçevede istersem o çerçeveye giriyorlardı bunun hormonlarlada bir ilişkisi olduğunu araştırmıştım ne kadar içe çekilirsek stres hormonumuz yükselişe geçiyor ne kadar yaygın ve rahat olursak testosteron hormonunda doğru orantı şeklinde değişimler oluyormuş binevi beyni kandırmaktır bu
Herneyse kısa lafın özü bugün yaptığım gözlemlerde bu kanıya vardım dostlarım bu sonuca ulaşmam umarım yersiz değildir sizde de böyle deneyimler varsa pekiştirmek isterim

Bazen yayık olmak iyidir, ortamlarda yayık olmaya alışabiliriz ancak her şey ayarında güzel tabii.

Kankam sokak ağzıyla konuştum kusura bakma aktaramadıysam, bizim burada yayık olmak; görece rahat olmaktır, ezilip büzülmemektir, o an bulunduğun o ortamı bütün benliğinle hissettirerek ve hissederek sahiplenmektir, gereksiz çekinceler olmadan. Ancak her zaman söylediğim üzere, her şey ayarında...

Kankam sokak ağzıyla konuştum kusura bakma aktaramadıysam, bizim burada yayık olmak; görece rahat olmaktır, ezilip büzülmemektir, o an bulunduğun o ortamı bütün benliğinle hissettirerek ve hissederek sahiplenmektir, gereksiz çekinceler olmadan. Ancak her zaman söylediğim üzere, her şey ayarında...
Yok ya Ne güzel yeni Soz öğrendim
Ben Fazla Yayık bir insanım Tabii yerine göre değişiyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8