Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Minibüs saha raporum

Merhaba arkadaşlar ben Deniz,
Bir süredir istanbulda değilim bende neden burayı kullanmıyım ki dedim kendi kendime ve sahaya çıkmaya karar verdim. Fethiyedeyim şuan o yüzden sahile gittim. Genelde hep oturan kişilere açılış yaptığım için bu sefer değişikşik olsun diye ayakta duranlara yapmaya karar verdim. 20 dakka sahilde dolandıktan sonra istediğim gibi sadece 1 tane kişiyi gördüm onuda geç fark ettiğim için boş vermek zorunda kaldım çünkü sahilde gerçekten yalnız yürüyen kız yoktu. Bende içimdeki buruklukla eve dönmeye karar verdim. Minibüse bindiğimde yanı boş olan kızı gördüm ve yanına geçtim. 3 dakika bekledim ve kendi kendime bunun iyi bi an olcağını düşündüm ona döndüm ve aramızda şöyle bir konuşma geçti
+Sence erkekler mi daha çok yalan söyler kızlar mı
-Yani bilmem her ikiside söyler bence
+Sen tam olarak ne düşünüyorsun
-Bilmem ki
+Biz bunu istanbulda 60 kişiye anket gibi sormuştuk bir kaç tanesi kadınlar demişlerdi
-Neden öyle dediler ki
+Kendimden biliyorum demişlerdi
-Ahahah
+Adın tuğçe miydi
-Hayır Melisa
+Bak nasıl bildim ama fenada el falı bakarım sanada bakıyım ?
-Olur tabii ki
+(Burda elimi onun elinde gezdirirken kendimi anlatıyordum ) Karşına esmer biri çıkıcakmış.
-Hmm
+Hemde uzun boylu
-Başka
+En önemli özelliği neymiş biliyo musun
-Neymiş
+Yakışıklı olması
-hmmm
+Sen burada mı oturuyosun
-4 yıl önce istanbulda yaşıyordum ama 4 yıldır buradayım
+Aa öylemi istanbulun neresinden
-Samandıra
+Oo baya yakınmışız
-Sen nerde oturuyorsun
+Beşiktaşdayım bende baya yakınız (aslında beşiktaşda oturmuyorum sadece dalga geçmek için öyle söyledim)
-Evet gerçekten baya yakınmışız ?
+Bende burda kargıdayım ailem burda kuzenlerim falanda var o yüzden kaçamak yapıyorum arada
-Bende tam olarak şurda oturuyorum
+Güzelmişde ben kargı nerde bilmiyorum köy gibi bir yer galiba
-Kargı köy mü
+Blmem değil mi
-İneğiniz var o zaman
+Yok biz inek kullanamıyoruz 1001 çeşit tavuk var bizde
-ahaha
+Ben buraya geleli 2 gün oldu valla tam bilmiyorum mekanları numaranı versene gezdirirsin beni hem
-Cıks olmaz kuzenlerin var senin onlar gezdirsin seni
+benim onlarla aram kötü o yüzden gezdirmiyo beni onlar
– olmaz üzgünüm
+Sen ne yapıyosun burda
-Karışık biraz tam olarak
+Kafede falan mı çalışıyorsun
-Hayır aslında lösev için gönüllü bir kurumda çalışıyorum
(Buralarda biraz kişisel konuşmalar geçti atlıyorum)
Kızın inme yeri yaklaşmaya doğru ben bu sefer instagramını istedim aslında vermesini bekliyordum instagramo fakat cıks deyip güldü.
En sondada bu mükemmel muhabbet için sağol dedim oda yüzüme baktı güldü ve ben teşekkür ederim dedi. Hatalarım neler sizce? Şahsi görüşüm beni gezdirin demek çok saçma oldu ama onun dışında sorun yok kanımca. Düşüncelerinizi bekliyorum

Mahmut abi çok güzel değerlendirmişti kanımca

Bunu daha önce okumuştum ben burada mı yazmıştın?

@Grabella kızın güzelliğinden etkilendin mi? bir saniye bile olsa etkilendiysen o yüzden kaybetmiş olabilirsin. Açılış iyi konuyu devam ettirmek için baya uğraşmandan dolayı vermeyebilir. Konuşmanda sıkıntı olduğunu sanmıyorum. Olay davranışlarında gibi.

Birde nazikçe cinsel şakalara başvursaydın. İzdivaça katılsak seni alamazdım tarzı.

@Grabella kızın güzelliğinden etkilendin mi? bir saniye bile olsa etkilendiysen o yüzden kaybetmiş olabilirsin. Açılış iyi konuyu devam ettirmek için baya uğraşmandan dolayı vermeyebilir. Konuşmanda sıkıntı olduğunu sanmıyorum. Olay davranışlarında gibi.

Birde nazikçe cinsel şakalara başvursaydın. İzdivaça katılsak seni alamazdım tarzı.
Yok valla etkilenmedim :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8