Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Minibüs saha raporum

Sürekli kız açık cember bırakmış sen o çembere girmişsin. Çemberler senin kontrolünde olmalıydı

+Bende burda kargıdayım ailem burda kuzenlerim falanda var o yüzden kaçamak yapıyorum arada

Biraz daha gizemli olabilirdin direk dökülmüşsün kıza :D

Dostum o kadar büyük hataların yok . Şimdi kızlar senin için diğer kızlar için bir basamak sadece. Olmayınca pek kafana takma yani . Devam et . Pes etme

Bağ kurmak için çok güzel bir çey ama öyle kısa anlatılacak bişey değil

İlk önce vucut dilinden bi kaç şey çıkardıktan sonra. Mesela şöyle bişey söyleyebilirsin sakin birisin fakat derinlere indikçe içinde tekin olmayan bir tarafını görebiliyorum.
Soğuk okuma tekniklerini fala göre uyarlaman lazım yada kıza direk soğuk okuma yapabilirsin bağ kurmak için.

Kanka el falı ayağına kendini ele vermişsin hani otur ilk bi kızla tanış konuş ne bileyim. Kız belki o an sana yavşağa bak yaftası yapıştırmış olabileceği için güven faktöründe elenmişsin ?. Benim yorumum bu.
Seninle olan konuşmalarında genellikle kısa cevaplar vermiş ya düşük moddaydın o an ama ufak espriler yapıp güldürmüşsün orasını bilemeyeceğim, ya sevgilisi var ya sevdiği var bir şekilde fazla ilgi göstermemiş ya da ne bileyim işte öyle ?.
Ne yapıyorsun burada diye sorunca kız biraz karışık ya demiş kızın kafası da karışık bu aralar bence ve sende dahil herhangi birisini hayatına katacak enerjiyi kendinde bulamamış o an böyle düşünüyorum.

Bir de erkek adam sitesindeki abilerin yorumları benim için değerli senin bunu yorumlarda yazdığın yerde verdikleri cevabı link atsana buraya okuyayım ne demişler

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8