Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Modada Birkaç Set

Selamlar ben becboi ve sizlerle birkaç yazımı paylaşıcam.
Geçen arkadaşımla beraber modaya gittik biraz zaman geçirdik o sırada bi şişe şarabı devirdik. Sonrasında çakırkeyif olduk ve gezmeye karar verdik. Ben arkadaşımı oyuna sokmak istiyordum ve onun bunlardan haberi yok. Sahilde otururken bi baktım 3lü bi kız grubu kalktım ayağa gittim yanlarına. biraz sohbet muhabbet ettik bunlar benim düzgün kafada olmadığımı görünce rahatsız olup kalktılar. sonrasında bi tane sarışın, uzun boylu, belçikalı bi kız(tanistiktan sonra ogrendim bunu :D) ile tanistim. kız 8/10'du. k:kız b:ben
b: maşallah çok tatlıymış, adı ne?(kangalı vardı ne alaka ben de anlamadım :D)
k: patoş.
b: bi anlamı var mı
k: hayır yok bilmiyorum
b: fatoş mu kısaltması falan mı
k: hayır bi anlamı yok
b: hee anladım. benim de köyde böyle bi itim vardı. o da çok tatlı. bu iyiymiş baya yüzüyor falan çok tatlı.
k: ciddi misin var mıydı gerçekten
b: evet ya köyde ama. ee sen napıyorsun burda
k: köpeğimi gezdirmeye geldim
b: iyi yapmissin. bu arada ben becboi(elimi uzattım) adın ne?
k: julia.
b: memnun oldum.
k: ben de.
b: biliyo musun türkçen çok iyi(harbiden iyiydi, tatliş tatliş konuşuyordu). burda okuyorsun galiba.
k: teşekkür ederim. evet burda okuyorum.
b: hmm. ne burda mı oturuyorsun
k: evet burda kadıköyde oturuyorum.
b: iyiymiş buralarda mısın su ara
k: yok pazar günü dönücem.
b: haa anladım. bana numaranı verirsen bi ara bi şeyler yaparız.
k: yok pazar günü dönücem.
burda ısrar etmedim bıraktım kızı.
yanımdaki arkadaşım böyle şeylere alışık olmadığından ve raconunu bilmediğinden oyunu kötüleyecek hareketler yaptı beni sinir etti bu. birkaç kez insanları rahatsız etme falan dedi. büyük ihtimalle utandı onun kızlarla arası olmadığından yaptığımı yanlış bir şey zannediyor ve çakırkeyif olduğumuzdan insanların bizi yanlış anlayacağından korkuyordu. sonrasında eve giderken yolda 2 tane üniversiteli ve hayvanlar için dergi satan burs öğrencileri gördüm. ben gidip onlarla konuşmayı başlattım. isimleri sallıyorum. a:ayşe f:fatma b:ben
b: selam. ben siz ikinizi beşiktaşta görmüştüm gibi hatırlıyorum ya.
a: evet ben orda da dergi satıyorum ordan görmüş olabilirsin.
f: ben beşiktaşa gelmedim ama.
b: evet ordan olabilir. ee nasıl gidiyo?
a-f: iyi nolsun burda insanlarla uğraşıyoruz.
b: ikiniz büyük ihtimalle aynı okuldan, aynı bölümden ve aynı sınıftansınız.
beni onayladılar ve çok ilginç bir olay oldu.
f: hayır aynı bölümde değiliz.
a: değil miyiz ya
b: bak seni hiç tanımıyor(kızlar burda bi sok oldular kendi aralarinda ben de bu lafi patlatinca kahkaha atmaya basladilar.) suan kafam yeni yerine geldi ve cok sanslisiniz. cünkü normal halimle konusuyorsunuz.
a: neden deyip güldü
b: siz burda sıkılmıssınız baya. simdi sizi bi oyuna sokucam ama oncelikle kenara gecelim millet carpmasin.
burda kızlar islerine devam etmeye calisti ama geldi bi tanesi kenara gelmeyene saclarin güzelmis peruk mu kullanıyorsun dedim bunu derken elimle sacina dokundum. kızlardan biri gitti biri geldi :D rahatsız oldum ama bi yandan islerini de yapmaya calisiyorlardı hak veriyorum onlara. kenara gelene küp testi uygulayacaktım ama tezcanlılığına kanıp oyunu bitirdim bağ kuramadım. sonrasında:
b: bakın yoldan geciyordum ve yaninizda durdum ama simdi bi arkadasimla bulusucam o yuzden gitmem lazım. ama renkli insanlara benziyorsunuz. renkli olmasanız durmaz geçerdim yani. o yüzden simdi telefonunuzu verirsen bi seyler yapabiliriz
a-f: yok. bize hergün birsürü kişi telefon soruyor ama vermiyoruz. hatta para bile teklif eden var. benimle surdan suraya yürü 500 lira vericem diyen dahi oldu.
b: ama ben öyle değilim. bi kez sorarım. verirsen verirsin vermezsen giderim. değişikmiş onlar :D neyse iyi günler o halde.

bu arada normal baska tanisma seyleri de konusmustuk kızlarla ama hatirladigim kadariyla yazdim simdi hatirladim bunu da

Aga bu set işlerinde bu aralar bir terslik var bence , çözemedim . Eskiden set açtığımda kızlar etkileniyor , Buluştuğumuzda yada mesajlaştığımızda çok etkileniyorlardı özgüvenden , cesareten falan buluşmak isteyen onlar oluyordu ...Yazan onlar . Şimdi ne hayırdır ne keramettir ? bilmiyorum kime set açsam g*t tavan . Kız senden etkilenmiyor hacı daha çok götü kalkıyor . Aaaa benimle tanıştı yakışıklı çocuktu neyse o uğraşsın yanıma gelen o sonuçta oluyor :D yani eskisinden daha zor bence set açmak . Sizce sebebi nedir beyler ? Bu arada kesinlikle kızlardan daha iyi çerçeveye sahibim kızların hbsine göre yükseğim Ama bende artık set açmak işe yaramıyor onun yerine gidip basketbol oynuyorum . Kızlar bana bakıyor öğretir misin falan diyorlar numaramı alıyorlar daha çok kızla tanışıyorum o şekilde şuan :)

Sende kendi sorunumun aynısını gördüm . Yani hoşsohbetsin kızlar gülüyor eğleniyor ama kapanışlarda istemiyorlar yada verseler bile sonra kız soğuk yapmaya başlıyo hacı

En büyük problemi çakırkeyif veya alkollü olduğunu belli ederek setlere çıkış yapman olarak görüyorum. Bu halde kızlara bakın çerçevem ****** halde ve sizle konuşmaya geldim diyorsun. Bi bakıma sarhoş herif bize sarıyor izlenimi vermişsin kızlara. En azından metinden çıkardığım bu. Ayrıca en az 5 dakika diyorlar ama bence en az 8-10 dakika olmak üzere muhabbeti sürdürmelisin ki numarayı alabilesin.

Oyunu kurallarına göre oynaman gerek. Ayrıca arkadaşın haklı bu haliyle sapık olmuşsun.

En büyük problemi çakırkeyif veya alkollü olduğunu belli ederek setlere çıkış yapman olarak görüyorum. Bu halde kızlara bakın çerçevem ****** halde ve sizle konuşmaya geldim diyorsun. Bi bakıma sarhoş herif bize sarıyor izlenimi vermişsin kızlara. En azından metinden çıkardığım bu. Ayrıca en az 5 dakika diyorlar ama bence en az 8-10 dakika olmak üzere muhabbeti sürdürmelisin ki numarayı alabilesin.

Oyunu kurallarına göre oynaman gerek. Ayrıca arkadaşın haklı bu haliyle sapık olmuşsun.
sadece sondaki kızlara belli ettim diğerleri anlamissa kendi anlamistir sapıklıkla alakası yok :d

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8