Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

*msalak hemcinslerimiz

Profil fotoğrafı olmayan, duvarı boş bir kızın mesaj kutusu... Anadolu Türk kadınındaki g*t kalkıklığının bu kadar yüksek olmasının nedeni *msalak hemcinslerimizdeki müzmin abazanlık ve yokluktur. Talep şoku daima fiyatları anormal düzeylerde yükseltir.

Sakıncası yoksa tanışalım mı diyenler var kendimden utanıyorum. Yüce varlık gibi davranıyorlar :dd

İşte türk kızlarını niye böyle egolu denmesinin olayı bu. sebebi söyleyenler.

Ben kendim için şunu uyguluyorum eğer sosyal medyadan yazacağım kişiyle ortak spesifik bir hobim yoksa sosyal medyadan yazmıyorum (Atıyorum off-road seven bir kızla direkt off-road konuşurum konu akışına göre ilerlerse devam ederim)

Böyle *msalak, hatta *mcığa tapan bir arkadaş görmüştüm. Sormuştum ya, neden böyle yapıyorsun diye... "Bu dünya böyle; onlar seçen biz seçileniz, nezaket yapmam ve nazik gözükmem gerekiyor" demişti. Açıkçası Türkiye'de erkeklerin problemi bu; nezaket ile *mcığı yüce görmek, nazikliği kadının karşısında şekilden şekle girip "teşekkür ettiğin için teşekkür ederim, bu hatayı sen yaptığın için ben özür dilerim." gibi durumlara düşürüyorlar kendilerini. Hoş ülke genelinde anlama ve uygulamada büyük problemler var. Acıyorum cidden, ha şimdi ne güzel sen farklıysan değerin artıyor diyenler olur. Yok arkadaş, benim bu gibi *msalaklara bağlı değil değerim o kadar etken olamazlar benim değerime. Değerimi ben arttırırım, acınası erkek görmek midemi bulandırıyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8