Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Muhattabın seni takmıyorsa ?

Açtığınız setteki kız, buluşmada yanında oturduğunuz hatun, mahalle delikanlısı arkadaşınız, güzelde olmasa siktiri çekiceğiniz o egosu harlanan kız kısaca muhattabınız sizi takmıyorsa: gir Youtube'a ve yaz "Galatsaray en güzel goller" yaslan arkana izle, sesi de fulle bulunduğun ortama göre. Ben böyle yapardım aga kafam rahat. Beni dinlemeyeni, beni takmayanı derbi gollerinden bile önemli göremem, kimse kusura bakmasın :')
not : Erkek alanı kanalından alıntıdır.

Son düzenleme:
Açtığınız setteki kız, buluşmada yanında oturduğunuz hatun, mahalle delikanlısı arkadaşınız, güzelde olmasa siktiri çekiceğiniz o egosu harlanan kız kısaca muhattabınız sizi takmıyorsa: gir Youtube'a ve yaz "Galatsaray en güzel goller" yaslan arkana izle, sesi de fulle bulunduğun ortama göre. Ben böyle yapardım aga kafam rahat. Beni dinlemeyeni, beni takmayanı derbi gollerinden bile önemli göremem, kimse kusura bakmasın :')
Adamım birisiyle konuşmadan önce zaman sınırlaması koy öncelikle.
Sonrasında kısa cevaplar verip AYARINA göre biraz soğuk yapabilirsin.
Eğer konuştuğun kişi kız ise farklı kızlarla konuşup,erkekler ise onların ortamından ayrılıp,kısa süreliğine TANIŞIKLIĞIN olduğu farklı ortamlara kayabilirsin.
Son olarak asla kendini kanıtlamaya çalışma.Sakın !

Kardeşim alıntı yaptığını belirtseydin keşke.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8