Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Müzik seçimi

Katılım
17 Nisan 2018
Mesajlar
32
Tepkime puanı
16
Şehir
Kocaeli
Duygusal ve arabesk tarz müzikler dinlemeyi önermem. Özellikle de o tarz şarkılar dinlerken eğer hedefinizdeki kızı düşünürseniz iş FELAKET. Eğer sizde dinlediğinizde öyle hayallere düşünüyorsanız dinlemenizi önermiyorum. Ama kendinizi kontrol edip ''sadece hoşuma gittiği için dinliyorum'' derseniz olabilir. Onun dışında eğer vücut geliştirme işine girdiyseniz eskiden izlediğimiz (buradaki çoğu kişi izlemiştir herhalde) WWE superstarlarının müziklerini öneririm.;)
 

Godless Alpha

Yönetici
Katılım
28 Mart 2018
Mesajlar
456
Tepkime puanı
1,671
Ruh haline göre müzik dinliyorum derler genelde. Halbuki insanın ruh halini dinlediği müzikler belirliyor. Sevgili yapmak istediğim zamanlarda duygusal müzik dinleyerek kendimi boşlukta hissederim kısa bir süre sonra da sevgilim olur :)
 

Kasrqaa

Fahri Üye
Katılım
5 Nisan 2018
Mesajlar
727
Tepkime puanı
2,008
Şehir
Eskişehir
Murat Akay ile Grup Vitaminin şarkıları güzel,şarkılardaki anlamlı mesajlar ise daha güzel :D
 
Katılım
4 Nisan 2018
Mesajlar
130
Tepkime puanı
150
Şehir
İstanbul
müziklerin sözlerinin bilinçaltına etkisi olduğunu düşünüyorum. mesela asla başarısızlık, kötülük vs. şeyleri anlatan şarkıları dinlemem. başarı, güç, azim vs. gibi motive edici şeyler içeren şarkıları dinlerim. bu yüzden sözler çok önemli.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst