Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Nasıl bir yol izlemeliyim?

Katılım
3 Haziran 2020
Mesajlar
214
Tepkime puanı
178
Şehir
İstanbul
Beyler anladım, normal şartlarda next yapmam lazım fakat en azından red alsam daha az üzülürüm gibi geliyor. Hemen nextlemek yerine nasıl bir başlangıç yaparak olayı tekrardan lehime çevirebilirim. Onu cevaplarsanız daha iyi olur.
Abaza mısın olum sen başka kız bul
 
Katılım
10 Mart 2019
Mesajlar
12
Tepkime puanı
26
Yaş
18
Şehir
İstanbul
önüne oturduğunda kız senin özgüvenine son bir şans vermek istemiş, beklentileri karşılayamamışsın ve soğumuş

illa ki deneyeceğim diyorsan bu iş artık sanaldan olmaz, bir dahaki ilk fırsatta kafandan uydurduğun özgüvensizlik problemini aşıp yanına gidip konuşacaksın, fakat cevap vermeme vs. konusundan bahsetme, havadan sudan bir muhabbet aç, eğlen ve çok uzatma
 
Katılım
25 Ocak 2020
Mesajlar
27
Tepkime puanı
27
Yaş
27
Şehir
Aksaray
Bu kafayla ayarlasan da sürdüremezsin. Çok duygularına yönelik ve ısrarcı(itici) ilerliyorsun. Ayrıca kızı senin taktiğin düşürmez, kız saten notunu vermiş. Ağzınla kuş da tutsan o iş olmaz. Kendine yüklenme ve kendine değer katacak mantalite edin. Eksiklerini yanlışlarını düşün, düzelt ve değerini artır. Sonra zaten bu haline söveceksin inan bana. Yada burdan mucize bekle, en iyi taktiklerle git olmayınca gel bunu bir daha oku.
 
Katılım
16 Mayıs 2020
Mesajlar
3
Tepkime puanı
2
Yaş
19
Şehir
İzmir
Sadece bir mesajlaşmaya bakarak kızın tutum ve tavrını tam olarak anlayamayız. Ama illa çıkarımda bulun diyorsan pek olumlu değil. Önerim bir şeyler yapmak istiyorsan reelden yap. Karşılaştığında yanına git oyununu oyna ne bileyim önceden hazırlık yap. Aksi takdirde sanalda yapacağın şeylerin pek etkili olacağını söyleyemem etkili olsa da bu şans olur becerin olmaz.
 
Katılım
11 Mayıs 2020
Mesajlar
49
Tepkime puanı
43
Şehir
Ankara
Fırsat Ayağına gelmiş kızı görmüşsün neden yanına gitmedin ve sosyal medyadan konuşmuşsun sonuçta her neyse nextle hata sende kızlar kedi gibidir fırsatın varken sevicektin
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst