Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Nasıl bir yol izlemeliyim?

Beyler direkt konuya gireceğim. Kızı snapten ekledim iyi geceler fotosu attım kız geri dönüş yaptı sana da iyi geceler fotosu attı (bu kısımlar ingilizce ayrıca foto derken siyah arkaplan üzerine yazı snap kullanlar anlamıştır) ertesi gün yazdım buna

-Merhaba X nasılsın

+ İyiyim Y sen nasılsın (3dk sonra yazdı)

- Ben de iyiyim teşekkür ederim(10dk sonra)

- Ee napıyorsun nasıl gidiyor (kendi mesajımdan 2 dk sonra yazdım bunu)

+Güzel soru şu an söyleyemem sen söyle (3dk sonra)

- Dizi izliyordum, pek iyi gitmiyor ama kötü dersem yalan olur (15dk sonra)

+En güzeli (tam ne zaman döndü hatırlamıyorum ama kısa sürede yazdı)

Bu konuşmadan sonra soruma şu an söyleyemem diye yazmasından dolayı ben yazmayı kestim çünkü çok stres olmuştum ama keşke neden diye sorsaydım bu konuşmadan birkaç gün sonra arkadaşımla bankta oturuyorduk daha sonra önümüzdeki banka benim göreceğim şekilde gelip oturdu, arkadaşım kızın yanına gidemediğim için benle fazla dalga geçti ve arkadaşıma kızdım kalkıyoruz dedim (muhtemelen bunu duyup üstüne alındı) O akşam arkadaşım bi eşyasını düşürmüştü gördü mü acaba diye kıza tekrar yazmak durumunda kaldım fakat 3 gün boyunca mesajımı okumadı ve snapini sildi. Yaklaşık 10 gündür hiçbir iletişimim yok, nasıl bir yol izlemeliyim?

Ben olsaydım nextlerdim, şu saatten sonra bi yerlere varıp bi ilişki başlatsan bile sonunda gene duygusal açıdan çöküşe girersin.

Next yani

Ben olsaydım nextlerdim, şu saatten sonra bi yerlere varıp bi ilişki başlatsan bile sonunda gene duygusal açıdan çöküşe girersin.

Next yani
Aslında soruyu biraz yanlış sordum nasıl bir yol izlemeliyim yerine nasıl yaklaşmalıyım demeliydim. Kızı uzun süredir beğeniyorum ama sevgilisi olduğundan dolayı yaklaşmak istemedim (ilişkisi uzun sürdü maalesef) bu süreçte sevgilim oldu fakat şu an boştayız ve ben bu kızı elimden kaçırmak istemiyorum, denemezsem çok pişman olurum.

Aslında soruyu biraz yanlış sordum nasıl bir yol izlemeliyim yerine nasıl yaklaşmalıyım demeliydim. Kızı uzun süredir beğeniyorum ama sevgilisi olduğundan dolayı yaklaşmak istemedim (ilişkisi uzun sürdü maalesef) bu süreçte sevgilim oldu fakat şu an boştayız ve ben bu kızı elimden kaçırmak istemiyorum, denemezsem çok pişman olurum.
Kızın takıldığı mekanları felan biliyo musun veya ortak takıldığınız belli yerler var mı?

Varsa daha önce hiçbir şey olmamış gibi diyaloğa gireceksin, ordan yolunu bulacaksın ama yoksa, sosyal medya felan takılırım diyosan yapma, nextle

Kızın takıldığı mekanları felan biliyo musun veya ortak takıldığınız belli yerler var mı?

Varsa daha önce hiçbir şey olmamış gibi diyaloğa gireceksin, ordan yolunu bulacaksın ama yoksa, sosyal medya felan takılırım diyosan yapma, nextle
Mekan değilde aynı yerde oturuyoruz bazen yürüyüşe falan çıkarsa görüyorum ama olaydan sonra göremedim yoksa gidecektim yanına, telefon numarasını buldum bir iki gündür bakıyorum whatsapptan çevrimiçi olup olmadığına normalde olmuyordu fakat bu gece çevrimiçi sanırım biri yazıyor acilen harekete geçmem lazım.

Kızın çerçevesine girmişsin ve kaybetmişsin. Neg atıp, sen de ne yaptığını söylememeliydin.
Kaybettim demeyelim de dezavantajlı konuma düştüm desek daha doğru gibi. Whatsappta direkt kendimi tanıtıp bu aralar dışarda göremiyorum seni, müsait olduğunda konuşmak istiyorum yazacağım. Bu arada kıza göre daha iyi olduğum söyleniyor ama konuşmayı geciktirirsem işim zor. Buraya yazma amacımsa yaptığım aptallığın etkisini nasıl minumuma indirebilirimdi.

Ben bu kızı elimden kaçırmak istemiyorum demişsin bu sende onunla fazla ilgilenmeliyim hissi yaratır hatalar yaparsın.Zaten hata yaptığım kadar yaptım 1-2 tane daha yapsam ne olacak diyebilirsin ama hatalarını yok sayma,yaşanmamış gibi sanma.Dersini çıkar yoluna bak.Yukaridaki arkadaşlar bir kaç gerekli yorumu yapmış.Next.

Beyler anladım, normal şartlarda next yapmam lazım fakat en azından red alsam daha az üzülürüm gibi geliyor. Hemen nextlemek yerine nasıl bir başlangıç yaparak olayı tekrardan lehime çevirebilirim. Onu cevaplarsanız daha iyi olur.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8