Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Nasıl Mesaj Atmalıyım?

Herkese merhaba arkdaşlar. Kendimi tanıtmam gerekirse 1.5 2 yıldır bu Redpill olayları ile içli dışlıyım. Bu süreye kadar amacım hep kızlarla normal takılmak, keyfi 2 3 gün mesajlaşıp uzaklaşmak oldu(hiçbir kız ile konuşmak için aman aman uğraşmadım yani) fakat son zamanlarda kendi okulumdan bir kızdan hoşlanmaya başladım. Kızla İnstagram üzerinden 15 dakika kadar konuştuktan sonra kızın numarasını aldım ve whatsapp'tan 2 gün konuştuk. Kıza laf arasında buluşma mesajını da verdim ve olumlu sonuç aldım. Süt oğlanı gibi sürekli gün içinde kızla 1 2 saat aralıksız konuşmak istemediğim için hep konuşmayı ilk bitiren taraf ben oldum. (Ben spora gidiyorum, görüşürüz sonra konuşalım tarzı) fakat hem eve kapalı olduğumuz için hemde cidden kızla bir ilişkimin olmasını istediğim için ister istemez kızla konuşmak istiyorum ama bunu kıza selam, naber yazarak ona muhtacmış görünümü de vermek istemiyorum. Ne yapmamı önerirsiniz, siz bu durumlarda kızlara nasıl mesajlar atıyorsunuz?

Ona bahaneli sorular sorarak mesela; bir elbise begenmissindir ve fikrini sorarsın. O konu hakkında muhabbet açarsın falan. Fakat sürekli yapma. Eğer ki yaparsan, seni danışmanım yapıyorum Artık bu gibi durumlar da sana danisacag gibi

Ona bahaneli sorular sorarak mesela; bir elbise begenmissindir ve fikrini sorarsın. O konu hakkında muhabbet açarsın falan. Fakat sürekli yapma. Eğer ki yaparsan, seni danışmanım yapıyorum Artık bu gibi durumlar da sana danisacag gibi

sağol Tyler. şuan kızla çok güzel bir ilişkim var 1 kez dışarı çıktık, yarın tekrardan çıkacağız :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8