Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Nasıl rahat olunur ??

Herkese selam bugün size nasıl rahat olunur onu anlatıcam. (araştırıp kendimde uyguladigim şeylerden bahsedicem.) Rahat olmak için çabalama çünkü çabalayarak rahat olamazsın.

İlk yazimda bahsettiğim gibi siktir et felsefesini kullanın.Meditasyon yapın meditasyon nasıl yapılır anlatmayacağım arastirin.Derin nefes alın diyafram nefesi önemli araştırın bunu da.İnsanlarin ne düşündüğünü takma, canın ne yapmak istiyorsa onu yap fakat şöyle bir şey var davranışlar veya hareketler başkasına zarar vermiyorsa gerçi isteğe bağlı istiyorsanız bunuda yapın.Kendinizle daha çok zaman geçirin bu size hem özgüven katar hem de kendine yetebildiğin için başkalarının ne düşündüğünü umursamazsın.
(Bu değineceğim madde biraz kişisel) nasıl rahat edebiliyorsanız onu giyin mesela kendimden örnek vericek olursam lise hayatim boyunca Max 80 gün kot pantolon giymişimdir e tabi bu size bağlı AA şunu giyince çok şık olcam kesin kizlar beğenir derseniz veyahut kızlara göre giyinirseniz rahat olamassiniz (giyiceginiz şeyin içinde rahat değilseniz)e tabi dediğim gibi size bağlı ben böyle mutluyum ve rahatım böyle giyiniyorum herneyse sırada en önemli madde:
OZZZZGUUVEN
özgüvenli olursanız eğerki zaten rahat olursunuz hiç kasmadan(yani bu yazıyı bile okumaniza gerek kalmaz) peki bunu nasıl başarırım diyorsan eger ki şu şekilde;
Bir şeyler başar,kendini sev lan ***** kendini sevmessen nasıl başkası seni sevecek baskasini da sıktır et nasıl yasicaksin okadar yılı öyle tabi bukadar değilde biraz da kendiniz araştırın ve bunları araştırdığıniz için otomatikman ozguveninizde articak.Spora gidin spor onemli.

Yararlı konu teşekkürler. 3 aydır nofapde olan biri olarak mastürbasyonu bırakmamın özgüvenime %1lik artış yarattığını söyleyebilirim. Her şeyi psikolojinize bağlı. Konuda da dediği gibi:Önce kendinizi sevin lan ya**aklar

Nofab
Ta 15.gündeyim ve farkettim ki özgüveni kıran şey 31 miş
Knk bence o kadar genelleme kafanda okadar buyutmene gerek yok 31'i, aşırıya kaçma yeter 2 haftada 1 yap seks yapmiyorsan herkes 31 i bırakın özgüven düşürüyor dediği icin beyninde öyle kodlamissin ve oyle düşünmenin sebebi bu bence.Tabi etken ama fazlası yani şöyle dusun herkes sana 31 yararlı 31 çek özgüven kazanicaksin dese denersin dimi sonra bir şey olur özgüvenli bir hareket yaparsın içinden dersin harbi işe yarıyor aq yani sadece düşüncelerle alakalı düşüncelerini değiştir dünyan degisin tabi iyi yönde mi olur kötümü orasını deneyip görüceksin.

Aq cinsel hayatın yoksa neden no fap yapıyorsun cinsel hayatı olmayan birinin 1 haftadan fazla 31 çekmemesi kendine işkence etmesinden ibaret 31 çekmediğinde bir anda özel güçlere sahip olmazsın sadece bu süreçte kendini yapay dopmainden uzak tutarsın ve kendini geliştirirsin bu seni değiştirir

Peniste sonuçta bir kastır her kas gibi kullanılmadığında işlevi azalır uzun süre mastürbasyon yapmayan kişilerin testosteronu bir yere kadar artar fakat bu süreyi abarttığında testosteronun düşer en mantıklısı low fap

Kızlarla konuşurken kalbi güm güm atan ben şimdi kızlara istediğimi yapıyorum ve bu kazandırdığı tek şey değil. Nofab saçmalık diyenlere hak verirdim bir zamanlar ama eski halime bakınca kendime keşke hiç başlamasaydım diyorum.
Knk yine de çok fazla etken değil tamam etken ama çok değil yani no fap yapmadan da olunucak birşey ben yapmadım hicbirzaman 1-2 hftada bir yaparim mas. kızlarla konuşuyorum kizlarin kafasındaki tek soru yani bir suru soru varda neyse nasıl bukadar rahat amnkoyum acayip şaşırıyorlar herneyse yani nofab olmadan da olur bence ama tabiki saygı gösteriyorum senin özgüvenini arttiriorsa yap sonuçta her insan farklıdır dimi

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8