Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Nasıl rahat olunur ??

bilader bu özgüven ve 31 ilişkisi yalan valla bak lan kendinizi kısıtlamayın 2 gün off verin harbi siklemeyin istediğiniz kadar izleyin isterseniz günde 5 posta atın 2 gün sonra harbi boş geldiğini anlayacaksınız yani her zaman eve gittiğinde yatağa atlayıp sağ bacağı duvara yaslayıp donunu indiren sen, bi anda bıkkınlık durumuna geçiceksin. her bokta bu durum var kızlarda da aynı eheh herkese bol şans ;D

Nofab
Ta 15.gündeyim ve farkettim ki özgüveni kıran şey 31 miş
Özgüveni kıran şey 31 değil dostum. Özgüveni kıran şey seni yapmak istemeyip yaptığın ya da yapmak isteyip yapamadıkların.
Kadın sikmek istiyorsun fakat yapamıyorsun ve buna alternatif olarak 31 çekiyorsun. Bu da senin özgüvenini düşürüyor.
Düşünceler her şeydir.
Bu yüzden uygulamadan önce düşünceyi kırmayı öğütler herkes.
Yani 31'i sırf keyif almak için yapanda vardır, kız sikebildiği halde o adama bir etkisi olmaz.
Fakat kız sikemeyen birisi bilinçaltına; ben kız sikemiyorum ve bu abazalığımı 31'le bastırıyorum. Bu yüzden ben yıkık bir erkeğim mesajını veriyor.
Böylelikle 31 zararlı bir hale geliyor.
İster ay da bir çek, ister gün de bir.
Kendini kandırırsın ama bilinçaltını zor!

ben nofapteyim ve etkilerini iliklerime kadar hissediyorum

şuan 25.günümdeyim ancak daha önceden 50 gün ve 80. gün de bozmuştum ama artık alıştım vücudum 31 çekmek istemiyor

spor yapmayı deneyebilirsin ya da meditasyon yapmayı. yt de nasıl meditasyon yapılacağını anlatan kanallar var onlardan yararlanabilirsin.

Testesteron seviyesinin de mi hiç ilgisi yok?
testesteronun o kadar ilgisi var ki şuan buraya hepsini yazmayacağım pek vaktim yok fakat sana şöyle birşey söyleyeyim
dünyada steroid diye bir ilaç var bilmiyorum haberin varmı ama insanların bunu kullandıktan sonraki etkisini anlatan birsürü youtube de video var adamlar ben ben değildim başka biriydim felan diye alfalığı anlatıyor biraz araştırırsan bulursun. bol şans

2 kere kendimi kandırıyorum diye nofap bozdum çok pişmanım şuan nofapteyim yine etkisini cidden iliklerime kadar hissediyorum. Arkadaşlar 31 çekmeyin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8