Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Nasıl tanıştınız?

Selam dostlarım bugün size bu soruyu sorucam alfa beta olayları pua veya red pill farketmez bunlarla olan ilk tanışmanız ne zamandı ve basıldı?

Hiç sevgilisi varken bu camialarla tanışan oldu mu?

İyi forumlar...

Bir çok kitabı okudum fakat oyun kitabını okuduğumdan emin değilim, pdf veya link mevcutsa paylaşırmısın

Var ama yüklerken bu dosya çok büyük uyarısı verdi ve harf kailtesi de iyi değil hemen okuyacaksan internette var bulup okuyabilirsin ama yakında admin wattpad'e atacak onu sen bilirsin :)
Bir arkadaş özelden mesaj olarak linkini gönderdi. Sağolasın.

Youtube de play Turk kanalinin manipulasyon videolarini izledim ordan biriyle tanistim onun sayesinde "buraya gel çok sey kazanacaksin" basligini okudum öyle oldu :)

Mesela ben alfa olarak girdiğim bi ilişkide tecrübesizlikten olsa gerek zamanla o kadar betalaştım ki kız onu terk etmem için her şeyi yapmasına rağmen inatçı yapımdan dolayı daha da dibe battım en sonunda tekmeyi yedim kız da iki gün sonra başka birini buldu üni de bi arkadaşa dert yandım o da beni ekşi sözlükte red phill ile tanıştırdı ordan oyun falan filan derken girdik işte

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8