Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Nasıl yol vermeli?

Daha önce de konu açmıştım görebilirsiniz o yüzden uzatmayacağım. Şimdi buna yol verme vakti kesin gelmiş mi, bir de nasıl yol vermeli yani hem kız "aslında ben ona yol verdim" diye düşünmeyecek hem de üzülmeyecek. Ne yapmalı beyler? Detaylar eski konuda var.

Daha önce de konu açmıştım görebilirsiniz o yüzden uzatmayacağım. Şimdi buna yol verme vakti kesin gelmiş mi, bir de nasıl yol vermeli yani hem kız "aslında ben ona yol verdim" diye düşünmeyecek hem de üzülmeyecek. Ne yapmalı beyler? Detaylar eski konuda var.
Açık ve net niyetini söyle arkadaş. Günlerce uzatıp uzatıp, lafı dolandırıp durumu daha da zorlaştırırsın, başka işe yaramaz. Yani kesin yol verme vakti gelmiş.Üzülse de üzülmese de s*ktiri çek. 2 3 gün mesaj atma , arama hiçbir şey yapma. İlk o yazsın ( boktan bir sebepten de ola bilir ). O yazdıktan sonra da işim yoğun sonra konuşalım yaz ve ters tepki verir muhtelemen , vermezse de s*ktiri çek bağımsızlığını ilan et. ;)

Son düzenleme:
Üret artık bir tane ayrılık cümleside sende kurtul bende yeni ilişkime gönül rahatlığıyla yelken açayım modunda kız. Üzülmesin diye uğraşıyorsun hala ne adamsın.

'Sevgililik eninde sonunda biter ama arkadaşlık sonsuza kadar sürer' bunu de arkadaş kal sonra yavaştan uzaklaş ben öyle yapıyorum işe yarıyor

Bir dişinin kararını erteleyebilirsin ama asla değiştiremezsin, kız ayrılmayı zaten kafasına takmış ve umudu kesmiş. Yapman gereken belli, yol vermelisin. Tecrübeli biri değilsen ve kendine saygın yoksa ilk gün nasıl da koydum nexti deyip gülümsersin, ardından tabak çevirecek bir alternatifin olmadığından kendini boşlukta hissedersin. Eğer konuşma bu noktada kaldıysa ayrıl emin ol boşlukta olmaya değer, ve eğer konuşma tatlıya bağlandıysa kendine bir alternatif bul ve yine ayrıl. Bu sefer daha yararlı olur.

Dostum bu kızın sanırım sana karşı ilgisi ve sevgisi tükenmiş.Aynı şeyi bende yaşadım ve o da benzer şeyler yazıyordu.Bitirme kararı aldım 3 yıllık ilişkimi.Önümüzdeki hafta yüzyüze bitireceğim.Sanada önerim sana bu cümleleri sıkılmadan, tereddüt etmeden yazan kişiden yine aynı şekilde sıkılmadan, tereddüt etmeden ayrılmak olur.İyi günler.

ayrılmak istiyorum de geç

neden derse ilişki bitti, ben daha canlı bi şeyler istiyorum artık felan salla kafana göre, kız da uzatmaz onun da isteği pek kalmamış gibi

bu kadar düşünmeyin olm yapıştırın geçin aq

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8