Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ne Yapmalıyım ?

Selam beyler,7,8 aydır hiç içki içmedim ve 3 aya yakındır da fitness yapıyorum.Facebookta bir mizah grubunda aynı şehirden olduğumuz için bi postta tanıştığım bir arkadaş var(daha hiç görüşmedik).Bundan beş-altı gün sonra yaşadığım şehirde Adana Rock Festivali var, bu arkadaşla biraz konuştum üç günlük kamp kombine bilet alacaz arkadaşla,sen de gel çok eğlenecez dedi(bu sen de gel çok eğlenecez kanka olayını yaşayıp hüsrana uğramayan yoktur elbet bunu da göze almak lazım :d) .Benim de maddi durumum pek iyi değil üç günlük kombine bilet,içki,marijuana(hayatımda içmedim ama arkadaş bahsetti ortamda dayanamaz elbet bir iki fırt alırım kendimi biliyorum),sağlıksız karın doyurmayan pahalı yiyecekler kısaca hem emeğime hem de cebime zarar verecek,sanatçılar bilindik kişiler ama neredeyse hiçbirinin tek şarkısını bilmem.Sizce (o da bi ihtimal) bir iki kız yemek için bütün bunlara değer mi ?

Kızları s*ktir et. Yeni şeyler deneyimlemiş olacaksın daha ne olsun? En kötü ihtimalle şuanki halinden daha çok eğleneceksin buna emin ol. Fakat birkaç şarkı öğren derim. Yoksa mal mal izlersin ki berbat bir durum oluyor. Nakaratları öğrensen yine yeter.

Hacı gidip eğleneceğini düşünüyorsan git sadece kız var diye gitme gerçekten kafa dağıtıcaksan git ama spor yapıyorsun ve alkolü bırakmışsın uzun zamandır o yüzden iyi düşün 3 gün pek uzun bi zaman değil ama yine de sana kalmış ha maddi durum gerçekten kötüyse gitme ama yok maddi durum kötü de gitsem de bir şey olmaz diyorsan git bence kafa dağıtmış olursun.

Hacı gidip eğleneceğini düşünüyorsan git sadece kız var diye gitme gerçekten kafa dağıtıcaksan git ama spor yapıyorsun ve alkolü bırakmışsın uzun zamandır o yüzden iyi düşün 3 gün pek uzun bi zaman değil ama yine de sana kalmış ha maddi durum gerçekten kötüyse gitme ama yok maddi durum kötü de gitsem de bir şey olmaz diyorsan git bence kafa dağıtmış olursun.
Her şey maddiyat değil be kanka. Çok kalmışlığım var sokaklarda. Çok aç yatmışlığımız var arkadaşla. Kırın zincirinizi artık ömür gidiyor elden. Bu ömrün hemen hemen her günü aynı geçiyor zaten. Arada bir farklı deneyimler yaşamayı kendinize çok görmeyin.

Her şey maddiyat değil be kanka. Çok kalmışlığım var sokaklarda. Çok aç yatmışlığımız var arkadaşla. Kırın zincirinizi artık ömür gidiyor elden. Bu ömrün hemen hemen her günü aynı geçiyor zaten. Arada bir farklı deneyimler yaşamayı kendinize çok görmeyin.
hacı ben de onu söyledim kafa dağıtmış olur hem ama maddi durum sıkıntı dediği için yazdım onu yoksa yeni şeyler görmek yeni kişiler tanımak gerçekten güzel ve önemli şeyler

Vay aq ben dedim kesin gitme falan diyecekler hiç ummadığım tepkiler verdiniz tamam ulan gaza geldim gidecem :D

kanka git gitmesine ama kontrolu elden bırakmamaya dikkat et ;)

Gerçekten eğleneceğini düşünüyorsan git ama bu parayla daha iyi eğlenebilecegin ortam varsa tavsiye etmem

Ben de ilk defa böyle bir organizasyona geçen yaz sevgilimle gitmiştim erdemli milyonfestti hiç içki içmedim sigarayida otlakçlık yaparak içtim sadece yemekler ve suya 100 liram gitti çok kasma içki içecem felan diye orda herkese bir cömertlik geliyor yeni insanlarla tanış gerçekten paran yoksa otlakçılık yap ama mutlaka git ve sanatçıların parçalarını öğrenip git.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8