Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ne yapmalıyım ?

Benim bir ablam var (oh wait yine sızlayan ağlayan hayata küsen aptalın teki dediğinizi duyar gibiyim ama ben acılara karşı gelmek için sizden tavsiye bekliyorum) kontrol manyağı küçükken betalaşmamın asıl sebebi manyağın teki. Mesela bugünkü olay çok küçük bir olay 2 olay yaşandı ilkinde bilgisayar başında oturmuş beden dili falan öyle şeylere bakıyorum diyorki kapıyı kapat ceyran yapıyor çok normal dedim sen kapat bu durmadan aynı sözcüğü söylüyo bastıra bastıra bağırmaya başladı kalkıp 50 kere kapatmıştı siklemedim ya aptalı sonra dayanamadım kapattım. İkinci olay ise yerde şınav ve mekik çekiyorum üstümde atlet yok başladı atlet giy atlet giy demeye ulan diyorum sanane hala atlet giy diyor(pisikolojik hasta), babam geldi kontrol manyağının tekisin dedim babam bana kızmaya başladı. Sorum şu ben bu manyağa nasıl bir yol izlemeliyim ?

Benim bir ablam var (oh wait yine sızlayan ağlayan hayata küsen aptalın teki dediğinizi duyar gibiyim ama ben acılara karşı gelmek için sizden tavsiye bekliyorum) kontrol manyağı küçükken betalaşmamın asıl sebebi manyağın teki. Mesela bugünkü olay çok küçük bir olay 2 olay yaşandı ilkinde bilgisayar başında oturmuş beden dili falan öyle şeylere bakıyorum diyorki kapıyı kapat ceyran yapıyor çok normal dedim sen kapat bu durmadan aynı sözcüğü söylüyo bastıra bastıra bağırmaya başladı kalkıp 50 kere kapatmıştı siklemedim ya aptalı sonra dayanamadım kapattım. İkinci olay ise yerde şınav ve mekik çekiyorum üstümde atlet yok başladı atlet giy atlet giy demeye ulan diyorum sanane hala atlet giy diyor(pisikolojik hasta), babam geldi kontrol manyağının tekisin dedim babam bana kızmaya başladı. Sorum şu ben bu manyağa nasıl bir yol izlemeliyim ?
Kanka güldüm affet. Anlatış şekline güldüm olay sana göre ciddi bir şey demek ki yazmışsın. Kanka bana kalırsa o ne söylerse söylesin aldırış etme. Sanki o yokmuş gibi davran. Sabaha kadar bağırsın olmiyacağını anladığı zaman kalkıp kendisi kapıyı kapatır zaten. Etkileşimini sınırlı tut onunla.

Olum kiz olumu dirimi sikti sen hala yok sikleme yok yapma diyosun dusun bi sivrisinek kulaginda full viz viz diye gelip geciyo siklememek munkun degilki.

Bide kanka zaten dedigim gibi cok kucuk bir olay ama her gun 20 tane bu gibi olaylar olunca cozum aramak istedim

Bundan sonra bende oyleyim sifir samimiyet umrumda degil

Evde durma çık dışarı geceleri geç gel. Yüzünü fazla görmezsin bir şey söyleyemez.

Evde durma kaynaklara İnternet kafe de yahut bir arkadaşın evinde bak

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8